Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogorszenie pamięci


Rekomendowane odpowiedzi

No i to są też pewne braki w słownictwie niestety, dlatego wśród tych elokwentnych czuję się jak Zdzisław spod monopolowego :mrgreen:
No ja też w ten właśnie deseń, choć akurat ja elokwentna nigdy nie byłam, więc nie mogę tego akurat zwalać na moje przyśpieszone "starcze otępienie umysłowe" czy cokolwiek to jest. I swoich postów też się nieraz wstydzę, zwłaszcza gdy sama po jakimś czasie mam problem ze zrozumieniem. ;)

 

bmwfan, no pustkę, a raczej taki miszmasz,że robi się z tego pustka, to ja też mam, stąd między innymi problemy z doborem, nawet prostych słów się biorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, ego, uważam, że obydwoje przesadzacie. Może i macie czasem zawiechę czy też momenty odmóżdżenia ale w końcu udaje wam się jednak sklecić sensowne zdania. Co mają więc mówić osoby, które nawet pomimo chęci, nie posiadają tej umiejętności? Chociaż w sumie oni bardzo często uważają się za alfę i omegę :D

Ktoś kiedyś powiedział (oczywiście nie pamiętam kto :P ) że gdyby głupek zdał sobie sprawę, że jest głupkiem, to automatycznie przestałby nim być :D

Jesteśmy tylko ludźmi. Każdy czasem ma jakieś intelektualne niedomogi.

Nie ma stety/niestety mózgowych ideałów, a gdyby były to również nie miałyby kolorowo żyć z całą resztą debili :D

 

ego, dlaczego wyleciałaś ze studiów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×