Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Lilith napisał:

Nie widzicie, że to już jest prześmiewcze, bo zaczęliście się w pewnym momencie zwyczajnie nabijać? Mówiliśmy, że wystarczy już dyskusji. No to co innego pozostaje? Chyba tylko zacząć się śmiać.

Proszę wskazać w którym miejscu się nabijam, wydaje mi się raczej że poruszam istotne kwestie organizacyjne forum, niestety nie mogę zrobić tego w odpowiednim dziale, bo posty i tematy są kasowane po 10min, także ten.. 😉 pozdrawiam.

Z mojej strony EOT, bo szkoda czasu na bezowocne dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź spróbuj taką tyczkę jak ja umyć w malej misce wody. No kuźwa ni ma takiej opcji:classic_laugh:!

Z tym pobudzaniem to niestety nie działa. Zjazd jakiś mnie dopadł, to że łażę jak zadżumiony i za nic się nie mogę zabrać to pół biedy. Gorzej że jeżdżę jak zadżumiony 3 godziny mi zostały do wyjeżdżenia a koncentracja mi tak spadła, że to już nie jest kwestia niezdania egzaminu co zwykłego bezpieczeństwa na drodze. Całe szczęście depresyjnie mnie nic póki co nie rozbiera, ale parę tygodni takiego uogólnionego lęku i podejrzewam, że może być rożnie.

@Abigail_1Sm25 we mnie taki geniusz z pługiem prawie wjechał dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi nie mówcie o kawie... Zachęcony kuszącą nazwą kupiłem paczkę w jakimś warzywniaku w Chorwacji. Przywiozłem i... tego się nie da pić. 

@Lilith 3 dni temu były takie warunki na drodze że tą moją zasraną Lkę dzieciaki na sankach wyprzedzały. I to jeszcze - gówniażeria bezczelna - bez migacza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Abigail_1Sm25 mój kolega (półgłosem dodam, że z oddziału psychiatrycznego) określił tą kawę jako "zemsta pacjenta", bo zazwyczaj jak ktoś chce podziękować lekarzowi za leczenie albo pielęgniarkom za opiekę i nie wykosztować się to zazwyczaj kupuje tą kawę:classic_biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×