Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z kawą ;)

Kotki mnie oblazły :mrgreen:

Piękne słońce za oknem :105:

Jak humorki?

 

Humor aż za dobry, boję się, że to cisza przed burzą :(

 

Mam wielką prośbę do Ciebie, bo się na tym chyba znasz. Polecisz jakąś książkę na zaburzenia : schizotypowe, lękowe, OCD, depresję? Coś w ten deseń? Na deser o zaburzeniach osobowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, jak zwał tak zwał. Kiedyś uważałem się za buddystę, potem wierzyłem w teorię kwantową, później wierzyłem jeszcze w milion różnych teorii. Takie to bardziej na tle zaburzeń chyba.

 

Możesz podać konkretnie jak to się nazywa, bo nie mogę znaleźć? Albo link podać? Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z katolickiej. Mama wierząca i praktykująca, a tata w sumie to nie. Bardziej zwolennik nauki i reinkarnacji. Z kolei babcia (mama mamy) to zagorzała katoliczka. Więc od małego miałem to do głowy wpajane. Ale moja mama jest tolerancyjna.

 

 

Mam takie zaburzenia osobowości, że nie przywiązuję do tego dużej wagi. W styczniu mogę być Buddystą, w lutym Katolikiem, a w marcu Ateistą. Serio, tak to u mnie wygląda.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tutaj, ale nie mogę się doczekać informacji i nie mogę po prostu się doczekać i już.

 

Jak macie tabletki rozpuszczalne w jamie ustnej to je połykacie i popijacie wodą/ połykacie/ czekacie aż się rozpuszczą i po prostu same ze śliną się wchłoną?

 

Jeszcze raz sorki za zły temat, ale muszę wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy 8)
WOW! to co robisz w takim razie na nerwicy? :P bo tu każdemu puszczają hamulce...! :mrgreen:

 

Tobie też ? Nie zauważyłem :mrgreen:

 

Na nerwicy jestem bo mam nerwicę serca.

To chyba dobry powód :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, niektórzy mają problem w drugą stronę. V-brejki się zacisnęły i ni uja nie chcą puścić! :mrgreen:

 

Że niby ja taki mam ? :mrgreen:

Pamiętaj, że na starość sztuczna szczęka trzyma mocniej niż mleczaki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakoś dużo to tam nie ważę. Jakieś 80kg przy 178cm wzrostu. Ale mam wahania wagi od 68 do 85kg nawet, zależnie od stresu. W zeszłe wakacje ważyłem coś koło 70kg, teraz 80kg. Tragedii nie ma, ale zawsze można coś zrzucić.

 

No i bardziej chodzi mi o sylwetkę, bo jednak mięśni to ja nie mam za bardzo :( Tylko klata i bicki jako takie - ludzie mówią, że jakbym ćwiczył, ale brzuch i nogi - tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek, jeśli w zaleceniach jest, że ma się rozpuścić w jamie ustnej to ma się rozpuścić i koniec.

To są sprawy reakcji z pepsyna i innymi enzymami trawiennymi ale to już jest poza naszą wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane podanie doustne. Podanie doustne to jest każdego leku normalnie przyjmowanego. Asertin czy Alprox też podaje się doustnie, czyli połyka tabletkę. Klonazepam można sobie rozpuścić pod językiem, albo połknąć też normalnie. Co za różnica? Klonazepam łykacie czy też czekacie aż się rozpuści?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko mi się wyjaśniło.

 

Chyba nie ma różnicy czy rozpuszczalne się połknie czy też poczeka aż rozpuszczą. Mirtazapina występuje też w postaci tabletek powlekanych, więc trawienie substancji w organizmie nie ma nic do rzeczy. Zresztą bym czuł jakby nie działała. Ale od tej pory będę jednak ją rozpuszczał w paszczy :) W sumie to smaczna jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×