Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Wolfx, obejrzeć się za kimś a szukać faceta to dwie różne rzeczy. Przecież oczywiste, że jarają mnie faceci ;).

 

-- 29 mar 2015, 20:21 --

 

Nicholas1981, nie. Ja pracuję, polski sport w ogóle mnie nie interesuje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, biedny był jak był mały to niech ma na starość :D.

Łobuz ale wybredny...surowego mięsa to już tak nie tknie, musi być ugotowane, nie może być z wcześniejszego dnia. Musi być lekko podgrzane...:D

 

-- 29 mar 2015, 21:02 --

 

Aranjani, nie pytałaś. Wiesz co, to jest mieszaniec Owczarka Belgijskiego z Niemieckim ale wygląda w 100% jak Belgijski. Takie duże czarne "coś" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, no niby tak...tzn. to w dużej miesze zależy od wielkości. Im mniejszy pies tym dłużej żyje. Chociaż po moim to już powoli "widać", że się stażeje - kondycja już nie ta sama, zresztą też jest po operacji. No nic, ważne, że jeszcze żyje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, wiem ze wieksze psiaki zazwyczaj krocej zyja... niestety. Nasza najstarsza sunia ma ok 9 moze 10 lat. Tez jest po operacji i tez widze momentami ze sie starzeje. Ale sa momenty ze zachowuje sie jak szczeniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, haha o to to, niby już takie podstarzałe ale jak np. usłyszy, że na dwór idzie to wariat na całego i zachowania żywcem z wieku 1 roku :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, dokladnie :) nasza staruszka ostatnio dala takiego susa na sofe ze bylismy w szoku... a jesli chodzi o jedzenie... jak dostsje miche to jest szal pal... jakby miesiac nie jadla :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×