Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


żabinka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, postanowiłam do was dołączyć. Oto kilka słów o mnie:

Mam 23 lata,od listopada zaczęłam korzystać z pomocy psychiatry bo trudna sytuacja w domu mnie przerosła (alkoholizm brata, ciągłe awantury i wyzwiska, choroba mamy, brak pracy, rozstanie z chłopakiem), popadłam sam nie wiem czy to w depresję czy nerwice, lekarz mi nic nie powiedział, tylko przepisał leki. Ogólnie zaczęło mi brakować chęci do życia,brak motywacji do wstania z rana z łóżka,pojawiły się czarne myśli,(nadal się czasami pojawiają),chodziłam ciągle podenerwowana,zestresowana co się objawiało drżeniem dłoni i całego ciała oraz szybkim biciem serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ile brat ma lat? Działasz coś z jego uzależnieniem?

Jak działają na ciebie leki?

 

Brat ma 38 lat(pije od 18 lat), ja 23. W listopadzie zglosilam go na przymusowe leczenie, poprzez Gminą Komisię Rozwiązywania problemów alkoholowych, zalozono mu Niebieską Kartę i zostal skierowany decyzją prokuratora na 6 tygodniowe leczenie odwykowe w zakladzie zamknietym, z czego odbyl tydzien(z powodu braku miejsc)?, zaleceniem dalszego leczenia stacjonarnie, na co się nie zapowiada. (niestety mieszkam z nim w jednym domu).

Co do leków ciężko powiedzieć, przyjmuję od listopada,czuję się nie obecna, tak jakby te awantury mnie nie dotyczyly, teraz jest trochę gorzej powrócilo drżenie rąk, drżenie calego ciala bez powodu, doszla duszność

 

P.S.przepraszam za będy, klawiatura mi plata figle

 

-- 26 lut 2015, 10:19 --

 

Cześć, a ja jestem czubkiem.

tzn?

czemu tak siebie określasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×