Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAMIĘTNIK ZIMY


zima

Rekomendowane odpowiedzi

Zima, świetny pamiętnik! Czy mogę gdzieś obok pisać swój?:D Zainspirowałaś mnie, że aż mnie natchnienie strzeliło, co nie zdarzało się już wiele miesięcy. Tylko że jeszcze nie wiem, co bym mogła pisać... Jałowa ziemia we mnie. Kompletnie wypłukana, całą tą chemią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja to rzucę po tygodniu, dwóch. Jak wszystko rzucam. Kim jestem, skoro do niczego nie potrafię się przywiązać? Pyłem...

 

Dzięki. Będę słuchać "The patient" Toola całą noc w pętli i pisać. Może wrzucę coś na forum, kto wie, choć nie podejrzewam, że są tu miłośnicy przesyconej przymiotnikami prozy poetyckiej (czyt.: grafomańskiej) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam az trittico zacznie działac. chyba wywalę setrę na jakis czas z diety. cały wieczór łoję metal, dawno mi się to juz nie zdarzało.wczuwam się niezmiernie,az chyba puszczę sobie przed snem dla odmiany jakies debilne latynoskie disco, gdzie jurni chłopcy nawołują do orgastycznej imprezy.nieskomplikowany przekaz a jakze zywotny. juz planuję wypad na koncert rockowy. jutro i tak spierdalam z tego miasta. drazni mnie ten pieprzony hotel jednogwiazdkowy z gejem za ścianą i ciszą gęstą jak mgła z babim latem w tle i stadem pająków.

najgorzej ze mam dodatkowe zlecenie z pracy i muszę byc ogarnieta a nie szlajac sie po imprezach czy spotkaniach.niestety nie zanosi się na to by mnie wyrzucili, chociaz nie wykazuję juz tej inicjatywy co kiedys. za duzo krwi mi napsuli, a ja jestem trwała i pamietliwa. zresztą jaka kasa taka motywacja. jaka motywacja taka desperacja więc planuję nieoczekiwany zwrot akcji. bez odwetu- bo nie mogę marnowac energii.

wiecie co huja warte to wszystko, moge sobie tak myslec i ubierac w slowa różnosci ale bez miłości wszystko psu na budę. tu tez mam plan który wymaga wiecej wolnego czasu. ostatecznie i tak grom pierdolnie nie z tej strony z której się spodziewam.

758486af0012d0c474a28f77c8277ea3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu_i_teraz, wciąż o tym myślę. jak byłam mała pisałam opowieści o zwierzatkach, samolotach, i nadludzkich bohaterach. teraz znacznie ciekawiej bym to opisała dodając sceny łóżkowe. wyobrazacie to sobie? seksowny facet który podczas wspólnej nocy bez zabezpieczenia zasiewa w krnąbrnej dziewoi ziarenko z którego rodzi się miast dziecięcia nowa ona jako wampirzyca.ha! albo nadludzki stwór umykający wszelkim prawom czasoprzestrzeni. Einstein by pierdolnął na miejscu, gdyby o tym posłyszał.

dobra, pakuję się i zmykam z tego miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, a co z Twoja powietrzna szkola latania?

 

Hmmmmm.... Fruwa! %21laugh.gif

Zimoszka... Słońce.... "martwię" się o Ciebie.... Ostatnimi czasy "jesteś radykalna" mocniej niż kiedykolwiek - why? 1%20-%20pocieszacz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy które istnieją i które nie istnieją, czyli słów kilka o higienie psychicznej.

Natchniona pewnym osobliwym przypadkiem pragnę zdementować plotki jakobym się obraziła na kogokolwiek bądź cokolwiek. Prawda jest taka że ja prostu mam to w dupie. Licząc po rozpietości rzeczy które niewiele mnie interesują winnam posiadać tyłek dancehallowy.

Nie przeszkadza mi to jednak surfować po sinusoidzie nastrojów i nieprzewidywalności. Wszystko jednakże ma swoją przyczynę i skutek.

Rozpoczęły się moi mili dni kultury studenckiej- czas się zapomnieć, czyli pokicać w błocie i napić się rozwodnionego piwa.Na kilka dni to miasto przemienia sie w Indie, gdzie człek siedzi na człowieku i wszyscy to jedna wielka rodzina jak po zbiorowej fazie na MDMA.

czas nagli. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Velvet, tak, ale nigdy nie miałam dziewczyny.Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono.

skończyły mi się prochy. mój kochany trittico. to nic , doktor przepisze mi nowe,ale przegapiłam moment i dopiero od następnego miesiaca uzupełnię apteczkę.bajka skończona. w razie co mam benzo,ale to gówno.

własciwie to mogłabym nic nie brać, tylko po co. "wypełnij swoje zycie, nie wystarczy być zywym".

fajnie jest wieść ustabilizowane zycie. mieć męża , dom, dzieci. tyle że musiałabym być stale pod napięciem-być hujem żeby nie oberwać i musiało by mi nie zależec. faceci nie lubią fajnych, lojalnych kobiet,oni wolą wiedźmy i oszustki,juz to przerabiałam. czekam na kogoś dla kogo będę całym światem, bo niestety nie mogę zagwarantować ze dla mnie ktoś bedzie całym swiatem. mogę oszukiwać,mścić się,potrafię być podła. szukam więc kogoś krystalicznie czystego,żeby jak wampir czerpać dobro w czystej postaci.

tyle że na kazdym kroku spotykam się z tym że realizm Gogola i parszywizm rosyjski w wydaniu poczytnych pisarzy ze Wschodu ma przedłozenie na mężczyzn w tym kraju. są prości jak jelenie, zakochują się w tym co widzą, trzeba ich traktować jak gorszą kategorię czlowieka- ciągle wymagac, prostować do pionu i obłozyc zobowiazaniami, bo inaczej zabawią się i se pójdą. Trzeba być suką innymi słowy.

Tylko po to żeby mieć bezpieczny seks,kasę i pisuar do wylewania żali. Dlatego kocham i nienawidzę, bo prawda o Was drodzy Panowie jest brutalna i chylę czoła przed każdą ladacznicą,która zabawia się Waszym kosztem -bo ona ma rację. :twisted::twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda o Was drodzy Panowie jest brutalna i chylę czoła przed każdą ladacznicą,która zabawia się Waszym kosztem. :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

To ja Cię już bardzo nie lubię! A żywiłem jakąś tam sympatię, bo tęsknię za zimą. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, dwukrotnym! A alimentów to tyle płacę, że ledwo starcza mi na internet, żeby móc tu z Tobą konwersować. :(

 

To nie wiem, jak tu się zrewanżować pytaniem... Może podaj rozmiar biustu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×