Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co z rolnictwem?


Po prostu maciek

Rekomendowane odpowiedzi

odnośnie PIS to podobały mi się wypowiedź Kukiza na ten temat, że to rewers PO, przytoczę tu tą wypowiedź:

 

Jak twierdzi muzyk, "opozycja nie jest lepsza" niż rządzący, a PiS krzyczy, że jest fatalnie, po czym idzie po pieniądze podatników.

...

Na uwagę gazety, że przecież jest opozycja, która chce daleko idących zmian, Kukiz odpowiada, że "opozycja nie jest lepsza. PiS woli krzyknąć parę razy »liberum veto« i że jest fatalnie, a następnie idzie po pieniądze zabrane nam w formie przeróżnych podatków".

 

Mam wrażenie, mówi kandydat na prezydenta, że "oni nie chcą dojść do władzy, ale pozostać wieczną opozycją. Ona za nic nie odpowiada, ale wszystko może obiecać. Bardzo wygodna sytuacja i pomysł na życie dla dużej grupy »opozycjonistów«. PiS jest rewersem systemu, który stworzyła Platforma Obywatelska" - ocenia Kukiz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, :uklon: za post z 09:37, zgadzam się z każdym słowem. :)

Jaki post ? Nie pamiętam ale dzięki. Mam słabo pamięć (efekt choroby :bezradny: )

 

-- 20 lut 2015, 13:44 --

 

A jak myślicie kiedy się skończy wojna PIS z PO ? I dlaczego nie ma wojny PSL-Twój Ruch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie jestem za tym żeby w Polsce nie było żadnych grup uprzywilejowanych.Jeżeli już bym miał komuś zabrać to zwolniłbym te bezużyteczne biurwy które nic nie produkują oprócz papierów i dał to rolnikom.Generalnie oni protestują przeciwko możliwości sprzedaży naszej ziemi obcokrajowcom.Warto przypomnieć jak biedni ludzi z Palestyny sprzedawali ziemię żydom,aż ci im w końcu powiedzieli że mają się w końcu z tych ziemi wynieść.U nas będzie podobnie,Niemcy zaczną wykupywać Polską ziemię i stopniowo będą przejmować te tereny aż je w końcu wezmą pod swoją jurysdykcję i będziemy mieli kolejny rozbiór Rzeczypospolitej.No ale co zrobić skoro idioci ciągle popierają republikę okrągłostołową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wszelkie wojny na górze to tylko taki parawan za którym politycy żyją w zgodzie z przeciwnikami politycznymi.

Też tak sadzę.

 

-- 20 lut 2015, 21:09 --

 

Ja generalnie jestem za tym żeby w Polsce nie było żadnych grup uprzywilejowanych.Jeżeli już bym miał komuś zabrać to zwolniłbym te bezużyteczne biurwy które nic nie produkują oprócz papierów i dał to rolnikom.Generalnie oni protestują przeciwko możliwości sprzedaży naszej ziemi obcokrajowcom.Warto przypomnieć jak biedni ludzi z Palestyny sprzedawali ziemię żydom,aż ci im w końcu powiedzieli że mają się w końcu z tych ziemi wynieść.U nas będzie podobnie,Niemcy zaczną wykupywać Polską ziemię i stopniowo będą przejmować te tereny aż je w końcu wezmą pod swoją jurysdykcję i będziemy mieli kolejny rozbiór Rzeczypospolitej.No ale co zrobić skoro idioci ciągle popierają republikę okrągłostołową :)

To ja jestem ten idiota, bo popieram Okrągły Stół.I nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby bogaty Niemiec chciał wykupić moją łąkę. Nie mam łąki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Los rolników obchodzi mnie o tyle o ile będę mógł w sklepie dzięki nim kupowac tanie i zdrowe produkty,jesli tańsze i zdrowsze będą z rynków zagranicznych to im będę kibicował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska to kraj gospodarczo prawie że upadły. De fakco jesteśmy gospodarczą kolonią. Gdyby nie zachodnie firmy u nas nie byłoby zupełnie niczego. A tak zachodnie spółki córki zarabiając tu karmią olbrzymimi sumami pieniędzy swoje zachodnie matki płacąc minimalnepodatki.

Przemysłu już prawie nie ma. 3 mln ludzi na emigracji jak nie więcej, a nadciąga nowa fala emigracyjna już coraz szybciej. 80% maturzystów chce wyjechać z kraju nie widząc tu sensu życia. Kto by sie im dziwił.

Jeden z największych polskich patiotów kard. S Wyszyński powiedział, że jeżeli Polska nie będzie miała co najmniej 70 mln mieszkańców i jeśli rządzić nią nadal będą zdrajcy na usługach innych państw to stanie się popychadłem Europy i nikt się z nią nie będzie liczył, a jej obywatele w większości będą biedakami.

Bardzo sie nie pomylił w tej wizji z prawie ponad 40 lat wstecz.

 

-- 21 lut 2015, 12:42 --

 

Komuś bardzo zależy na tym by znów sie nas pozbyć z mapy Europy :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu 1977, lol, jak rolnicy z polski mają być konkurencyjni z zachodnimi jak Ci drudzy dostają większe dopłaty, dotacje z UE.

Racja, a przecież koszty pracy są podobne, bo ceny paliw, maszyn rolniczych i nawozów wszędzie są zbliżone. W firmie której pracuje opłaca się kupić płody rolne z zagranicy je przesortować, spakować ( bo ludzie zatrudnieni przy sortowaniu dostają ok 20 razy mniej niż w Danii) i wysłać z powrotem. Polska to kraj taniej siły roboczej i rynek zbytu i nic więcej dlatego postuluje jego likwidacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×