Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich :)


Black Rose

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Cieszę się że trafiłam na forum gdzie inni tak samo jak ja zmagają się na co dzień z nerwicą i tymi podobnymi sprawami. I szczerze nie wiem co mam dalej pisać. Mam nadzieję że te moje przywitanie jakoś w miarę dobrze wyszło :) Pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się niczym nie przejmuj, przywitanie takie jak powinno być :) Witam na forum Black Rose! :) Mówisz, że nie wiesz co pisać. Jeżeli masz ochotę to możesz nam odpowiedzieć o swoim problemie, masz do tego odpowiednie działy :smile: Na pewno otrzymasz dobrą poradę bądź wsparcie :) Witam serdecznie jeszcze raz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Black Rose na forum.

Mi nadal czasem ciężko wrócić po paru dniach niebycia na forum, ale powroty są zawsze te same - ciepłe, szczęśliwe. Kto jak kto, ale forumowicze są wszystkim w jednym, czego naprawdę dusza potrzebuje. Aż raźniej wychodzi się do tłumu :lol:

Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trudach logowania i wyborze właściwego nicku nareszcie jestem.

 

Niezmiernie cieszy mnie sam ten fakt. Muszę przyznać, że mam pewne oczekiwania, ale i nadzieje, że zostaną one spełnione :oops:

 

Kończąc ten pierwszy zapis przedstawię się jako osoba otwarta na wszelakie znajomości, nie tylko depresyjne.

 

Miłego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×