Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wojna


Gość Zbychu 1977

Rekomendowane odpowiedzi

W Świętokrzyskim trwa pobór na komisje wojskową wszystkich mężczyzn w wieku od 22-26 lat.Cos musi byc na rzeczy;wiedzą coś o czym większośc nie ma pojęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gówno tam wiedzą, to ruscy wiedzą o nas wszystko, zwykła akcja propagandowa jakaś z zakresu Polska chce pokazać jak powaźnie traktuje zagrożenie z ROsji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ty Zbychu żyjesz, widziałeś tu kiedyś jakieś działania oparte na rozrachunku ekonomicznym, z publicznych to można doić na najbardziej bezsensowne akcje, choć ruscy jeszcze lepsi. podobn 5 mln rubli dostaje rtodzina zabitego żołnierzam nic tylko podesłac ukrainie zaawansowane systeny rakietowej i patrzeć jak ruskie się nie wypłacają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na szczęście taką kategorię, że jedynie w czasie wojny mogą się do mnie doczepić. Poszedłbym walczyć, gdyby w pierwszym szeregu poszli politycy, "dziennikarze", biznesmeni, prawnicy i inni z wierchuszki. Ale jest to nierealne, więc zanim armia by mnie dopadła, to byłbym już daleko w jakimś bezpiecznym kraju. Myślałem kiedyś o wyjeździe do Donbasu i przyłączenia się do Wolnych Ludzi Donbasu, ale tylko wtedy, gdyby moja sytuacja życiowa była nieco inna. To by miało swoje plusy, bo całkiem możliwe, żeby mnie zabili, ale wcześniej bym sobie może jakiegoś banderowca kropnął. Przyjemne z pożytecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosja jest krajem nieobliczalnym a za Polske nikt nie nadstawi z UE karku;zresztą Ruska agentura już u nas jest od dawna zakotwiczona.antagonistyczne agentury (Niemiecka,Izraelska,Rosyjska) walczą o wpływy w zależnosci od ugrupowania które wygra wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super! Może trafię w niewolę do jakiegoś rosyjskiego gwardzisty :105:

A jak cię wrzuca do okopu , dadza broń i każą strzelać ? :zonk:

 

co najwyżej zagonią do prania onuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od dzis wiadomo ze w Polsce mamy rządy zakulisowe,czy wygra PO,PIS,PSL czy SLD wybory dla bezpieczniackich watah i tak będą wygrane,Rosyjska agentura ma w Polsce najsilniejszą pozycje,okrągły stół to dogadanie sie Rosyjskiej agentury której głównym sygnatariuszem jest SLD (lewica) a Polskimi bezpieczniackimi watahami mówiącymi głosem byłej Solidarnosci która przepoczwarzyła sie w PIS ,PO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×