Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam,nie leczona depresja


nowickiadrian

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Adrian,miałem w przeszłości dwie próby samobójcze po pierwszej wylądowałem w psychiatryku po drugiej nie zgodziłem się na leczenie,jako dziecko wychowywałem się w rodzinie gdzie ojciec był alkoholikiem,widziałem przemoc domową sam byłem ofiarą i musiałem uciekać przed pijanym ojcem który gonił mnie z siekierą,lubiłem znęcać się nad zwierzętami a tak poza tym byłem z pozoru normalnym dzieckiem aż to szesnastego roku życia,wtedy dopadła mnie depresja,bałem się nawiązywać kontakty z obcymi ludzmi a kiedyś przychodziło mi to łatwo,zamknąłem się w sobie aż coś we mnie pękło i chciałem się powiesić niestety w środku nocy naszła mnie mama i była tego świadkiem,po tym zdarzeniu trafiłem do psychiatryka gdzie manipulowałem lekarzami aż w końcu uwierzyli że jestem zdrowy,po nie całym miesiącu połknąłem wszystkie depresanty i leki nasenne jakie miałem i tu znowu pech bo kuzynka która mieszka po sąsiedzku przyszła pożyczyć kawę i zadzwoniła na pogotowie,kiedyś się okaleczłem i przynosiło mi to ulgę,od jakiś dwóch lat ulgę moim cierpienią przynosi manipulowanie ludzmi i zadawanie im bólu psychicznego,ostatnio nachodzą mnie myśli na czynienie bólu fizycznego i fascynacja śmiercią,mam na przemian stany depresyjne żeby po chwili wpaść w euforię z niewiadomego powodu,często czuję uczucie prześladowania i stany lęku jak by ktoś zaraz miał wejść do mojego domu i mi coś zrobić,wtedy serce zaczyna mi szybciej bić i czuję się jak podczas bardzo mocnego stresu,jestem bardzo mocno wycofany z życia,wolę sam przesiadywać niż z ludzmi,obcy ludzie przy kontakcie ze mną twierdzą że coś jest nie tak,gubie myśli,nie wiem co powiedzieć,zalewam się potem i gadam jak bym był niedorozwinięty,dziwnie gestykuluje(to tylko w przypadku kontaktu z obcymi ludzmi)miałem kilka dziewczyn które niszyczyłem psychicznie,mam cały czas przeświadczenie że umre mlodo popełniając samobójstwo,czuje się nie swojo przechodząc obok grupy ludzi mam zawsze wrażenie iż mnie obserwują i krytykują moją osobę,uważam moją ezystencje za bezsensowną,okłamuję wszystkich ludzi do okoła bez wyraznego powodu czasem aż tak bardzo że zaczynam wierzyć w to co mówię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×