Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

charakterystyczne dla nadciśnienia są bóle z tyłu głowy a to co wy macie to bardziej mi wygląda na kręgosłup ,radze wybrać sie do dobrego kręglarza i sprawdzic na czym śpicie w razie czego zmienić łóżko , i jeszcze jedno takie bole również zdarzaja sie od zbyt intensywnych ćwiczeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czy jest dobrze ze mną bo mam ambicję zostać prezydentem polski i boję się w sumie że będę kazał kogoś zabijac zmianie sie w jakiegoś tyrana który za byle co zabija zniszcze trybunał konstytucyjny i zabiją mnie w spisku

 

wiem że to głupie myślenie chciałem spytać czy to nie coś złego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cos podobnego z przerostem ambicji. Nie wiem czy chcialbym zostac prezydentem, ale czuje ze powinienem... moze tez byc premier, bo to on w sumie kieruje rządem. Mam wrazenie, ze nie jak ja, to nikt tego kraju nie naprawi.

 

Generale Rommel, moze sie jakos umowimy co do przyszlych stanowisk? A moze partie zalozymy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duskfal mam pytanie co do tych glosow w myslach. czy ty je slyszysz tak jakbys slyszal radio albo jakby ktos mowil czy tylko "slyszysz" w sensie natloku mysli, bo kazdy w pewnym sensie "slyszy mysli" tzn po prostu mysli o czyms.

bethi to samo pyt do Ciebie i te omamy jak wygladaja?

 

na pocieszenie powiem WAM ze mam w rodzinie chorego na schize i on za zadne skarby nie chcial nigdy sie z tego leczyc, nie mowil o tym i nie wyzalal sie nikomu, prawdopodobnie nie widzial roznicy miedzy omamem a rzeczywistoscia, za to bylo to oczywiste z punktu widzenia ludzi ktorzy byli przy nim.

znam to uczucie o ktorym piszesz. czujesz jakby zaraz mialo sie stac cos najgorszego, jakby twoj mozg mial zaraz zwariowac, jakbys balansowal na granicy normalnosci i psychozy i cos Cie pchalo w ta druga strone, wszyscy ludzie, swiat nagle traci na wartosci, nie "czujesz " go.

ja czuje sie teraz w porzadku, mialam kiedys takie same mysli jak Ty duskfal i wierz mi to jest do pokonania i nie zwariujesz, nic Ci nie bedzie, ale musisz znalezc i "leczyc" tego przyczyne, a przyczyna tkwi w powaznych problemach z samoocena, z ulozeniem swojego zycia i ze sprzecznosciami w Twojej glowie. byc moze jak ja tkwisz (ja juz nie tkwie) w czyms co Cie dobija, nioe pozwala Ci byc szczesliwym w zyciu ale juz sie do tego przyzwyczailes albo boisz sie podjac odwaznych krokow aby to zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tego nie zrozumiesz to mają tylko mężczyźni

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:07 pm ]

Mam cos podobnego z przerostem ambicji. Nie wiem czy chcialbym zostac prezydentem, ale czuje ze powinienem... moze tez byc premier, bo to on w sumie kieruje rządem. Mam wrazenie, ze nie jak ja, to nikt tego kraju nie naprawi.

 

Generale Rommel, moze sie jakos umowimy co do przyszlych stanowisk? A moze partie zalozymy? :D

 

Ja bede firerem ty premierem załozymy partię polujących na kaczki myśliwych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam. Na szczescie przechodzi, ale lek przed choroba i paranoja jest nieznosny. Ciagle sie o to boje. :/

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:14 pm ]

duskfal mam pytanie co do tych glosow w myslach. czy ty je slyszysz tak jakbys slyszal radio albo jakby ktos mowil czy tylko "slyszysz" w sensie natloku mysli, bo kazdy w pewnym sensie "slyszy mysli" tzn po prostu mysli o czyms.

bethi to samo pyt do Ciebie i te omamy jak wygladaja?

 

na pocieszenie powiem WAM ze mam w rodzinie chorego na schize i on za zadne skarby nie chcial nigdy sie z tego leczyc, nie mowil o tym i nie wyzalal sie nikomu, prawdopodobnie nie widzial roznicy miedzy omamem a rzeczywistoscia, za to bylo to oczywiste z punktu widzenia ludzi ktorzy byli przy nim.

znam to uczucie o ktorym piszesz. czujesz jakby zaraz mialo sie stac cos najgorszego, jakby twoj mozg mial zaraz zwariowac, jakbys balansowal na granicy normalnosci i psychozy i cos Cie pchalo w ta druga strone, wszyscy ludzie, swiat nagle traci na wartosci, nie "czujesz " go.

ja czuje sie teraz w porzadku, mialam kiedys takie same mysli jak Ty duskfal i wierz mi to jest do pokonania i nie zwariujesz, nic Ci nie bedzie, ale musisz znalezc i "leczyc" tego przyczyne, a przyczyna tkwi w powaznych problemach z samoocena, z ulozeniem swojego zycia i ze sprzecznosciami w Twojej glowie. byc moze jak ja tkwisz (ja juz nie tkwie) w czyms co Cie dobija, nioe pozwala Ci byc szczesliwym w zyciu ale juz sie do tego przyzwyczailes albo boisz sie podjac odwaznych krokow aby to zmienic.

 

Oczywiscie potrafie odroznic te glosy w myslach od tych rzeczywistych. Czasem mam 'omamy' dzwiekowe- np wydajem i sie ze slysze muzyke jakos daleko, ale jestem w stanie 'ocenic' czy sa 'w mojej glowie' czy nie, ale jednak sie pojawiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto zostanie rydzykiem?

 

Homer i reszta ''panów z ambicjami'' - jest taka fajna zasada, ''jeśli uważasz, że coś wiesz, lub coś umiesz, to nic nie wiesz i nic nie umiesz i najlepiej zacznij od początku''. Warto sobie przypominać, gdy sodówa uderza do głowy. NIE mówię tego złośliwie, deklaracje Homera biorę całkiem poważnie. "Ambicja, Twoja chora Religa... znaczy, religia" i tak dalej.

 

A od czasu do czadu przy różnych okazjach wychodzi temat ambicji i mam wielka ochotę powiedzieć, że obecnie to dla mnie obce całkiem słowo, odległe i egzotyczne. Żyje, mam marzenia, czuję, robię coś lub nie robię, ale kompletnie nie czuje tu cienia ambicji. Tak, nie mam ambicji :lol:

 

Pozdrawiam

 

Ps.

 

Rommel,pytasz, czy to chore... IMO,to po prostu głupie. Bezdennie. Ocenę, co gorsze, pozostawiam dowolną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem nad zabijaniem przeciwnikow politycznych, ale wydaje mi sie ze w sumie wiezenie by starczylo. Jakos nie lubie odbierac ludziom zycia, a panstwem sie kieruje najlepiej bez opozycji :D

 

Teraz jak patrze na to co leci w tv nt. polityki i zdan roznych partii, to z cala pewnoscia mozna stiwerdzic ze kazdy Polak nie ma jakichkolwiek podstaw aby komukolwiek wierzyc. Jesli ktos ma ulubiona partie to ze wzgledu na twarze politykow i to jakie odniesli na nas wrazenie, logo partii, to jak sie ubieraja... nikt z nich nie ma zadnej ideologii i sie tylko przescigaja w oczernianiu przeciwnikow. Jak ja bym byl premierem to staralbym sie z Polski zrobic drugie USA, drugie Niemcy i druga Japonie, bo kazdy kraj sie czyms szczegolnym charakteryzuje w skali swiatowej, ale chodzi glownie o godpodarke i potege.

 

Ale jesli mialbym taka opozycje ktora oczernialaby mnie mimo tego ze jestem bardzo dobrym przywodca Polski, to naprawde bym sie zastanawial czy nie wyszukac czegos na nich i ich powsadzac. Tak dla dobra kraju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok... Rommel, a jaka partie chcialbys zalozyc? Ja pewnie liberalna, jestem chyba ateista i na pewno nie zgodzilbym sie na wizerunek religijny czy konserwatywny naszej partii. Nie chce tez zeby nasza partia byla chlopska, komunistyczna czy skrajnie prawicowa... chyba pozostaje wiec centrum z liberalna polewą :D

 

EDIT: Caly temat biore powaznie, ale tak poza tym... moge do Ciebie mowic Erwin? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×