Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.05.2020 o 16:39, z o.o. napisał:

Łatwo być homofobem, jak się siedzi przed komputerem. Ale spróbuj powiedzieć prosto w oczy sąsiadce lesbijce, że jej tu nie chcesz.  Miałam takie dwie sąsiadki na starym mieszkaniu i dobrze się dogadywałyśmy. Chociaż oficjalnie były współlokatorkami, pewnie ze względu na poglądy osób takich, jak Ty.

 

 

Nie jestem homofobem i nie powiedziałam, że mam coś przeciwko gejom i lesbijkom. Uważam, że homoseksualizm jest prawdopodobnie zaburzeniem, ale są bardzo nikłe szanse na wyleczenie więc najlepsze, co można zrobić to akceptować tych ludzi, w końcu ich orientacja nikogo nie krzywdzi. I mogę to zdanie przedstawić każdej osobie homoseksualnej, nie tylko przed komputerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, miałem kilka niezobowiązujących sesji z psychologiem w Polsce i w UK. Ciężko stwierdzić czy mi to pomogło. Napewno nie zaszkodziło. Zastanawiam się nad podjęciem psychoterapii by przepracować to czego doświadczałem w szkole.

 

Jakiej muzyki słuchasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam... samotnosc depresja nerwica trauma z dziecinstwa szczegolnie lata szkolne... zal do ludzi szczegolnie mezczyzn ze nie dadza mi szansy jestem odrazu skreslana badz niezauwazona... wrzucana do wora oceniana po pozorach wmawianie mi ze i tak nie umiem nie dam rady nie nadaje sie... desperacja dno nuda i beznadzieja osamotnienie zadnych znajomych zadnego zycia towarzyskiego i zadnej pracy  spanie do poludnia brak celu i pomyslu na siebie i dalsze zycie ... alkohol pilam kiedys duzo teraz prawie wcale bo juz nawet on mnie nie bawi wrecz obrzydl mi i tak sama z siebie przestalam oby na zawsze... jestem przypadkiem beznadziejnym raczej brzydka skoro nikt mnie nie podrywa ani nie chce poznac ani sie umowic... spie cale dnie nie wychodze w ogole z domu gnije w pokoju nawet jak jest ladna pogoda nic mnie nie cieszy sukcesy innych mnie doluja bo ja nic nie osiagnelam i rycze co noc i dlawie sie smutkiem i lzami.......  przegralam zycie.... brakuje mi wsparcia pociechy wskazowki pomocy przyjaciela.... 😭😢

 

 

 

Czy myslicie ze taka osoba ma szanse na zwiazek przyjazn normalne zycie? (wiem odpowiedz brzmi nie.... 😭)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo (w sensie: chcę posiadać), chociaż może ona wyglądać ładnie

Oglądaliście kiedyś jakiś odcinek programu "Starożytni kosmici" czy przynajmniej jego część? [ja bardzo często, choć nie wierzę w kosmitów, m.in. w związku z wyznawaną religią)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×