Skocz do zawartości
Nerwica.com

W jakim wieku Wasze objawy stały się zauważalne?


Psychoanalepsja_SS

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu latach zmagań z żołądkiem i jelitami już od bardzo młodego wieku dostałem nerwicy w szóstej klasie. Miałem tak zrytą głowę, że nie mogłem wyjść z łóżka. Później od drugiej gimnazjum jak moje poczucie wartości trochę wzrosło, to zacząłem wymagać od siebie więcej niż ktokolwiek inny, a teraz mam narcystyczne zaburzenie ;e To o wiele lepsze niż nagłe ataki lęków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją śmiałosc zniszczyła wychowawczyni w zerowce. Kazała mi siedzieć samej, za karę w szatni. Dziecięca radość z życia minęła mi wtedy. I zaczęły się lęki, które trwają do dziś. Dom z pijakami nie złamał mnie tak, jak ta kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja w sumie nieśmiała byłam od kiedy pamiętam, ale wedy to mi jakoś w życiu nie przeszkadzało. Ani to że trochę się różniłam od innych osób w moim wieku. A może po prostu nie byłam tego świadoma? Dopiero na studiach jedna osoba rozwaliła moje poczucie własnej wartości i się potoczyło szybko: fobia społeczna, walka z nią, potem kilka lat później zaburzenia lękowe i depresyjne. Taki "prezent" dostałam po 19 urodzinach z którym już żyję prawie 8 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×