Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od ludzi/od jednej konkretnej osoby


HarajukuAino

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko uzależniam się od osoby która poświęci mi uwagę, z którą świetnie mi się rozmawia i z którą dobrze się rozumiem.

Mam ochotę ciągle pisać/rozmawiać z tą osobą a kiedy ta osoba nie poświęca mi uwagi zaczynam być zła i zazdrosna.

To jest dziwne,gdyż pojawia się to odnośnie osób których nawet nie znam.Nie chcę zachowywać się jak psychopatka.

To jest tak jakbym chciała zatrzymać tę osobę tylko dla siebie...i tak okropna ulga by mieć kontakt z tą osobą ciągle...( nie chodzi tutaj o stan zakochania)....

co to może być? Jak mogę sprawić by się to uspokoiło :( ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HarajukuAino, moim zdaniem delikatna zazdrość w każdej znajomości jest potrzebna. Myślę, że wynika to z faktu, że czasami trudno nam jest nawiązać kontakt z ludźmi i jeżeli już to się uda z konkretną osobą, bardzo nam na niej zależy i nie chcemy aby się od nas odwróciła. Ja też szybko przywiązuję się do ludzi, ale staram się nad tym panować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HarajukuAino, moim zdaniem delikatna zazdrość w każdej znajomości jest potrzebna. Myślę, że wynika to z faktu, że czasami trudno nam jest nawiązać kontakt z ludźmi i jeżeli już to się uda z konkretną osobą, bardzo nam na niej zależy i nie chcemy aby się od nas odwróciła. Ja też szybko przywiązuję się do ludzi, ale staram się nad tym panować. ;)

 

 

No właśnie u mnie to nie jest delikatna zazdrość.Każdy detal w życiu tej osoby traktuję jako potencjalne zagrożenie dla mnie: ( to ja muszę być ta najważniejsza, najfajniejsza,najładniejsza blablabla) i nikt inny! coś w tym stylu chyba "/

Jest to przykre uczucie i nie chcę się tak czuć.

 

-- 14 lis 2014, 19:20 --

 

Może po prostu poznaj większą ilość ludzi, co z czasem unormuje twoje uzależnienie od jednej osoby.

 

 

Mam realnych znajomych i jeśli o nich chodzi to takie coś również występuje "/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×