Skocz do zawartości
Nerwica.com

Omamy i stany lękowe.


Chantel.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postanowiłam napisać tutaj, z powodu moich obaw, które są wywołane nasileniem objawów. Od paru dni, słyszę różne... dziwne rzeczy. Zdarza się mi usłyszeć szept, śmiech, krzyk bądź inne dźwięki, co do których mam pewność że występują w domu i co gorsza, nikt inny tego nie słyszy. Również czasem mam jakieś przewidy, których się panicznie boję. Nie mogę z tego powodu usypiać w nocy. Mam wręcz jakąś manię na tym punkcie, bo odnoszę wrażenie że słyszę jakieś kroki, stuknięcia itd. myślę, że to mnie prześladuje. Dodatkowo od jakiegoś czasu, panicznie boję się manekinów. Nie mogę na nie patrzeć, przechodzić obok nich etc. bo mam ochotę głośno krzyczeć i uciec jak najdalej.

 

Piszę tutaj, bo chcę się dowiedzieć czy kiedyś kogoś spotkało coś podobnego i na co to wygląda. Nie chcę iść również do lekarza, nie wiedząc czy może to być choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Chantel.!

 

Przez Internet nie da się stwierdzić, co Ci dolega. Powinnaś się skonsultować ze specjalistą. Twoje objawy (słyszenie dźwięków, lęki itp.) mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe. Podejrzewam, że to, co możesz brać za omamy, moze być tylko pewną iluzją, jaka powstaje wskutek irracjonalnego lęku, jaki sobie wkręcasz. Zachęcam do wizyty u lekarza, bo prawdopodobnie Twoje objawy pojawiają się na tle lękowym. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×