Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
princessa1992xd

Nie daje rady!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Brałam Sulpiryd po nim mam mlekotok i kazano mi go odstawić. Biore escitalopram. Boję się wstać z łóżka, mam drgania obrazu i zawroty głowy, myślicie ze powinnam iśc do szpitala bo juz nie wiem co robić????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak bardzo jest to nasilone. Ja osobiście unikam lekarzy, bo się ich boję, ale może lepiej idź. Nie ma co męczyć. Ja też powinnam iść, a ze strachu wciąż tego nie zrobiłam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co juz zrobic ze sobą...........................

 

 

PO 3TRZYKROĆ!!! DZWOŃ DO SZPITALA Y cIE ZABRALI DO SZPITAL ., KAZA CHWILA JEST WAŻNA , STERUJ RAZ DWA -OD SERCA cI TO MÓWIĘ ,pAWEŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręcasz sobie dziewczyno, wyluzuj. Na pewno nie umrzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej. Brałam Sulpiryd po nim mam mlekotok i kazano mi go odstawić. Biore escitalopram. Boję się wstać z łóżka, mam drgania obrazu i zawroty głowy, myślicie ze powinnam iśc do szpitala bo juz nie wiem co robić????

 

Z Escitalopramem i innymi SSRI tak się człowiek dziwnie czuje przez pierwsze dni, ale potem będzie lepiej, sama zobaczysz, tylko wytrzymaj. Bierz przed snem może zamiast rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witaj, skąd taki rozstrzał leków ??? Najpierw przeciwpsychotyczny, później przeciwdepresyjny ??? Jaką masz diagnozę ??? Z własnego doświadczenia wiem, że podle się człowiek czuje po escitalopramie - mnie ustąpiło po ok 1-2 tygodni. Jaką dawkę przyjmujesz ??? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

spokojnie, kilka dni na początku jest kiepskich, ale potem będzie lepiej tylko postaraj się wytrzymać (ja biorę escitalopram - pierwszy tydzień był masakryczny, a pierwszego dnia zwymiotowałam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×