Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wychodzę z założenia, że fryzjer jest po to, żeby się lepiej poczuć, dlatego uruchomię oszczędności i może jakoś na wiosnę mi się uda w końcu zrealizować mój pomysł, czyli zostawienie długich, coby opadały na plecy a wycieniowanie z przodu, żeby odsłonić buzię i uszy. No i lekki balejaż, żeby trochę ożywić... no i żebym mogła sobie później dokolorować jakimś tonerem :oops:

Niestety fotki na razie nie znajde, większość przykładów i tak jest z anime albo z gier :oops:

 

A tak w ogóle koszmarnie się dzień zaczął, chciałam pobyć sama, odpocząć, popracować, a tu od rana walenie młotkiem i ogólna krzątanina. Niby na parterze, ale niesie się na cały blok. Chyba zaraz wezmę i wyjdę, i tak coś muszę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, cześć :)

 

Dobra, forum przejrzane, zaraz sobie zrobię coś do jedzenia i jakoś spróbuję czas podzielić między pracę a sprzątanie.

 

W sensie formalnym sprzątać nie lubię, ale jak widzę przed sobą możliwość wyzbycia się jakichś gratów i uwolnienia przestrzeni to bardzo mnie to motywuje. Tak mi się wydaje, że jak usuwam rzeczy, które blokują mi przestrzeń fizyczną i tworzą wrażenie bałaganu, to też pozbywam się blokad w psychice. Tak to sobie przenoszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×