Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jeszcze ściąga mi się odcinek programu, to opowiem historię.

Byłem dzisiaj w Żabce po papieroski dla cioci (tam gdzie niegdyś codziennie kupowałem winiacze, ale jak powszechnie wiadomo, od około pół roku już nie kupuję, toteż nie bywam w tym sklepie)

No i stała na kasie ta pani co kiedyś pisałem że taka bardzo ładna jest no i jak mnie zobaczyła, to wyglądała jakby zobaczyła ducha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, Ależ mnie hipstersi lekko śmieszą... Jestem osobą, która za bardzo ceni sobie wolność, aby w ogóle się dawać w jakiejkolwiek formie zaszufladkować, czy się z jakimkolwiek "ruchem" identyfikować.

Przeczytałam - za bardzo pachnie organizacją paramilitarną. :bezradny:

 

Purpurowy, Zapewne niezwykle wyprzystojniałeś... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim chujowym weselu też bym był duchem, albo po prostu źle zinterpretowałeś jej zachowanie mi się to ciągle zdarza.

Chodzi o to że pół roku mnie nie widziała...

 

Purpurowy, Zapewne niezwykle wyprzystojniałeś... :105:

W każdym razie jak ostatnio mnie widziała, to było mnie 22kg więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Burość, chłodność.

 

Czekam aż wyschną mi pazury...Nabyłam w ramach promo w rossku lakier niby żelowy, ma się trzymać dwa tygodnie, no zobaczymy ile na moich paznokciach wytrzyma. :roll:

A tak to zaraz muszę skompletować jakiś "protestacyjny" zestaw do ubrania na dziś, na szczęście czarnych ciuchów u mnie dostatek.

Mam nadzieję, że mi dzionek spokojnie minie... Czego i Wam życzę.

Czas na kolejną kawkę. I tak się dziś snuję, mam nadzieję, że mnie to wyciszy przed pracą.

 

Cześć Chłopaki!!! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:*******

Nadaje z deszczowego Krakowa oraz z pracy.

Jestem zakolnierzykowana , w swetrzysku i dzinach. I rano bylam przerazona wiec siedzialam w kiblu z nerwow :roll::roll::roll:

Moze sie mi uda dokonczyc ten staz w kolnierzu bedac? Wczoraj mialam niestety spore zawroty.

 

kosmostrada, Kochana a masz do tego zelowego taki nawierzchni? Bo one musza takie cos miec. Inaczej sie nie beda tyle trzymac.Wiem bo mi kolezanka kupila na urodziny dwa zelowe i musialam dokupic do nich naweirzchni.

Ogladalam nawet wczoraj kilka lakierow w rossku ale w sumie mam chyba z10 w domu to nie wzaielam . A podobal mi sie zelik w pieknym kolorze fuksji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Tak, kupiłam taki zestaw lakier plus utwardzacz - był taniej plus ta promocja rosskowa to wyszło bardzo sensownie. Mój jasnoróżowy lakier się zesechł, a tylko takim umiem jako tako pomalować pazurki, więc skorzystałam z promo. Chciałabym jakiś fajniejszy kolorek, ciemny, no ale z moim malowaniem wychodzi masakra.

Czekam teraz na kolejne etapy promocyjne, bo muszę nabyć kredkę do oczu i eyeliner w pisaku.

Dobrze, że kołnierz masz - na pewno pomaga, a i daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Trzymaj się Słońce!

 

mirunia, Tobie też Kochana spokojnego tygodnia i stabilizacji!

Oj nie chce się wstawać, nie chce się pracować, ale się przyzwyczaimy do ciemności. :smile: U mnie zaczęło lać...

 

Ḍryāgan, To pacyfikuj dzielnie wirusidło, tylko za gieroja nie rób, że się lepiej poczułeś to od razu śrubka... ;)

 

Carica Milica, Kochana, początek nie będzie łatwy, ale się nie przerażaj! Cały czas jesteśmy myślami z Tobą!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×