Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Kochana ja tez niby mam po drodze pierogarnie ale ona otwarta do 18 i niestety przed 18 jak wracam to juz wniej nic nie ma ...

Co do zawrotow , w dzien lepiej, teraz mnie mecza glownie nocami , mialam tak 9 miesiecy , noc w noc , nie moglam spac ani lezec wieczny helikopter w glowie.Nie jest dobrze ze to wrocilo. Wtedy mialam tez przez prace bo ciagle za biurkiem z pochylona glowa.

 

Troche popralam ale nie recznie tylko pralkowo i wymylam garnki po obiedzie. I tyle , nie chce znow sie przeciazac.

Poczytalam tez a teraz sobie popatrze na tv.

 

Purpurowy, :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Czekam Kochana cierpliwie, aż mnie zadowolenie najdzie...

Pięknie dziś ogarnęłaś pracowity dzionek w pracy, a i obiadek sobie dobry zrobiłaś! :great:

 

misty-eyed, Ściskam w tym weltschmerzu...

 

platek rozy, Spróbuj może sobie poduszki wysoko ułożyć?

 

Purpurowy, Heloł, jak dziś nastrój?

 

Pazurki zrobione, ładne, tak dla odmiany jaśniutko różowe, zawsze mam ciemne. Gadanie z kosmetyczkami i kawka u nich - więc chyba mogę to uznać za zaliczenie życia towarzyskiego? ;)

Idę zaraz z psem jeszcze ze słońca skorzystać.

Chce mi się spać... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana ja mam moje stricte od kregoslupa bo mialam badanie odnosnie tych otolitow , wyszlo negatywne . A takie jak mam teraz mialam wlasnie od rozjechania kregow szyjnych bo mam niestabilnosc az 4 ...

Leze na wysokich poduchach ale to niewiele pomaga. Przeciazylam kregi i niestety porobily sie uciski :(

 

kosmostrada, Pokaz pazuraski :105::uklon::uklon:

 

Glowa mnie zaczela bolec i mydli mnie od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, usiłowałam fotkę pazurków zrobić, ale moim telefonem się nie da z tym światłem, zrobię jutro. :bezradny:

 

mirunia, Na dłoniach lubię ciemne ( takie mrauuu... ;) ), albo ewentualnie jasne pastelowe. Nie lubię czerwonych.

 

Z powodu dziur w mózgu zapomniałam Wam opowiedzieć o moich dziurach w mózgu... :D Otóż dziś w pracy robię sobie herbatę. W jednej łapce mam pastylkę ( słodzę stevią) a w drugiej zmięty papierek. Idę do kuchni i... pastylkę wrzucam do śmieci, a papierek do herbaty. O! :mrgreen:

 

Wróciłam ze spaceru, poszliśmy inną trasą i zaliczyliśmy lody ( pies jest fanem...). Tak że dziś o siebie zadbałam kompleksowo.

Wreszcie chyba coś mi kliknie w głowie i zacznę znów coś odczuwać, co? :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu dziur w mózgu zapomniałam Wam opowiedzieć o moich dziurach w mózgu... Otóż dziś w pracy robię sobie herbatę. W jednej łapce mam pastylkę ( słodzę stevią) a w drugiej zmięty papierek. Idę do kuchni i... pastylkę wrzucam do śmieci, a papierek do herbaty. O!

 

kosmostrada, spoko, ze mnie się ostatnio w pracy śmiali, że mam początki Alzhaimera, bo układałam wózek reanimacyjny i mówię, muszę przynieść z drugiego zabiegowego stetoskop. Poszłam po niego, jak doszłam to już nie wiedziałam po co przyszłam :lol: to się cofnęłam, spojrzałam na wózek reanimacyjny i mi się przypomniało, to się cofnęłam z powrotem do zabiegowego, z tym, że w drodze mnie ktoś zagadał i jak doszłam to znowu zapomniałam :lol: za trzecim podejściem udało mi się już przynieść to po co szłam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy pakujesz na siłce czy w domu?

W cudzym domu.

W sensie że sobie łebki nakupiły tam sprzętu, ławeczkę itp itd i wczoraj jak laptopa do naprawy od nich zabierałem to zobaczyłem że takie coś mają, to się z nimi umówiłem że będę wpadał poćwiczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×