Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Escitalopram w sumie fajny lek. Mnie wystrzelił prosto w hipomanię/ stany euforyczne przy 20mg/d. :P Chociaż najbardziej rozgadałem się po , i najbardziej działa na mnie prospołecznie, przeciwlękowo , phenibut. Może nawet za dużo się mówi w pewnych sytuacjach(jak stwierdził rolosz w wątku escitalopramowym w kontekście esci), bo nie sposób utrzymać język za zębami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesz homeopatia na forum, od razu wpadają pogromcy mitów. Lord Kapucyn, :mrgreen: Gucio mnie obchodzi, że coś może u kogoś działać jako placebo, jeżeli i tak się nabija kieszeń oszustom, niemiecko-francuskiemu spiskowi przeciwko polskiej gospodarce :nono: Lekarz, który na to pozwala postępuje nieetycznie.

 

W sumie wszyscy tu chwalą ten propranolol, poproszę o receptę. Nie obniża ciśnienia?

 

Obniża bo to przecież betabloker, stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu serca(m.in. tachykardii), przy chorobie niedokrwiennej serca itp. Co nie zmienia faktu, że na zewnętrzne, psychosomatyczne,wegetatywne objawy zaburzeń lękowych/nerwicy, stres, tremę jest świetny.

Faktem jego głównym kierunkiem działania jest obniżanie ciśnienia, ale ma też tę ciekawą komponentę, że reguluje problemy z serduchem powstałe na tle nerwowym :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up, exakly cyklopka. Chociaż jak ze względu na posiadanie pewnego narządu którego płci przeciwnej brak preferuję raczej z tych wszystkich -loli aka betablokerów (poza bekowym PINDO-lolem :D ) raczej takie smakołyki jak celiprolol- który jak antagonistą beta-1 w serduchu, a częściowym agonistą beta-2 gdzie indziej i nie powoduje nieprzyjemnych "atrakcji" charakterystycznych dla reszty betabloksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Kapucyn, Jak mi dali betaloc w szpitalu to mnie musieli kroplówkami ratować, taki zgon zaliczyłam. :hide:

Podobnież concor cor nie zbija ciśnienia gwałtownie, dlatego go dostałam.

Glucardiamid - zapisałam.

150/min, to już chyba w kosmos wyrzuca... :roll: Ja przy 120 zaczynam mieć problemy z wysłowieniem się...

 

rolosz, Takie posty radują moje serce!!! :great:

Jakoś lżej nawet w tym kiblu siedzieć, jak człowiek przypomni sobie taki dzień... :D

 

cyklopka, Oj tam zaraz nagonka, jak człowiek sobie jednego preparatu spróbował. :roll: Przecież mam takie samo zdanie jak Ty, ale jakoś sobie muszę pomagać, a nic na mnie nie działa. Więc ukrzyżujcie mnie, mam to gdzieś... O!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Escitalopram w sumie fajny lek. Mnie wystrzelił prosto w hipomanię/ stany euforyczne przy 20mg/d. :P Chociaż najbardziej rozgadałem się po , i najbardziej działa na mnie prospołecznie, przeciwlękowo , phenibut. Może nawet za dużo się mówi w pewnych sytuacjach(jak stwierdził rolosz w wątku escitalopramowym w kontekście esci), bo nie sposób utrzymać język za zębami.

 

Dziś w robocie to pobiłem chyba w gadanym koleżanki :D

 

No ja też mam stany euforyczne na 20 mg, ale zaczęły się już przy 15 mg podczas "wkręcania się" leku. I wtedy to nie było przyjemne, tym bardziej, że po tych stanach od razu był dół. Ale teraz nawet nie narzekam. W sumie po dwóch miesiącach przeszły mi nawet stany zamulenia, na które wcześniej bardzo narzekałem. Na razie jestem zadowolony z esci.

 

kosmostrada hehe właśnie, pozytywnym myśleniem zołzę nerwicę można spłukać w sedesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, może i masz rację, że esci wzmaga gadatliwość. ;) Ja byłam raczej średnio rozmowna, tyle co trzeba. Na początku brania esci raczej było odwrotnie, z powodu przymulenia byłam małomówna. Teraz dopiero, na zmniejszonej dawce przy schodzeniu z esci zrobiłam się bardziej towarzyska i rozmowna, dowcipna, spostrzegawcza. I to mnie cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia Chętnie bym zamienił nadmiernego gadanego na zwiększoną spostrzegawczość. :P

 

kosmostrada może...ale lepiej żeby wszystko, co chciałbym powiedzieć, a czego dotychczas nie powiedziałem, bo zdążyłem się ugryźć w język, nie ujrzało światła dziennego :twisted:

 

Zmieniając temat. Co sądzicie o czerwonych, męskich trampkach (Bosze, co się ze mną dzieje?! :P ). Zawsze nosiłem ciemne, może czas na odrobinę ekstrawagancji?! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

 

Zmieniając temat. Co sądzicie o czerwonych, męskich trampkach (Bosze, co się ze mną dzieje?! ). Zawsze nosiłem ciemne, może czas na odrobinę ekstrawagancji?!

Prawdę powiedziawszy, według mnie, buty jak buty, nie widzę przeciwwskazań.

 

Zmogło mnie i się przespałem godzinkę, więc pewnie noc z głowy.

 

Kto z administracji wchodzi najczęściej na forum? Pamiętam że kiedyś Artemizja, ale wysłałem jej kilka dni temu wiadomość na PW i jeszcze nie odczytała. Pewnie na ten moment ogarnia życie poza forum. Czy moderatorzy mają możliwość załatwiania spraw technicznych z kontami użytkowników, czy tylko administracja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moderatorzy mają możliwość załatwiania spraw technicznych z kontami użytkowników, czy tylko administracja?

 

Zależy jakie to sprawy- jeżeli kasacja konta/reset konta/zmiana nicka/zmiana hasła z poziomu pa to tylko admini mają dość mocy. Najczęściej wchodzi Artemizja ale ostatnio jest poza zasięgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie to sprawy- jeżeli kasacja konta/reset konta/zmiana nicka/zmiana hasła z poziomu pa to tylko admini mają dość mocy. Najczęściej wchodzi Artemizja ale ostatnio jest poza zasięgiem.

Aha, rozumiem. Dzięki za odpowiedź.

Chodziło mi o zmianę adresu e-mail do którego przypisane jest konto, bo chciałem swoje konta na wszystkich forach przypisać do jednego adresu. Zapomniałem tylko że ten adres już nie istnieje i nie mogę ponownie aktywować konta. :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, A czemu Ci tak zależy na tamtym koncie? Przecież my wiemy, że Ty to Ty. ;)

Niby tak, ale jakoś tak... no nie wiem, właściwie to masz rację. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie to sprawy- jeżeli kasacja konta/reset konta/zmiana nicka/zmiana hasła z poziomu pa to tylko admini mają dość mocy. Najczęściej wchodzi Artemizja ale ostatnio jest poza zasięgiem.

Aha, rozumiem. Dzięki za odpowiedź.

Chodziło mi o zmianę adresu e-mail do którego przypisane jest konto, bo chciałem swoje konta na wszystkich forach przypisać do jednego adresu. Zapomniałem tylko że ten adres już nie istnieje i nie mogę ponownie aktywować konta. :roll:

 

No widzę właśnie, w logach widnieje takie dziwadło- "Użytkownik jest nieaktywny

Powód: Zmienione szczegóły konta". Trzeba zresetować konto z poziomu PA, a to może zrobić tylko Artemizja albo shadow_no. Musisz uzbroić się w cierpliwość, Purpurowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada Pryzmat rozszczepiający wiązkę światła na tęczę? Świetne trampki! Sam bym takie ubrał :mrgreen: Masz rację, chcę mieć frajdę.

 

Ḍryāgan cytując kosmostradę strój jest też po to, żeby mieć frajdę. Czemu więc nie różowe? Żartuję oczywiście ;)

 

Arfour cześć Purpurowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×