Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mnie poirytował skretyniały Anonim, który zostawił komentarz na moim blogu z pytaniami "czy jesteś ubezwłasnowolniona?" oraz . "Czy uważasz ze ludzie z chad powinni być wystrzelani jak w dawnych wiekach jako eliminowanie słabych i trudnych jednostek? Czy powinni być odizolowani od zdrowych osobników?" No żesz ku.rwa.

Nie potrzebnie się dzisiaj nakręcam. -.- Naspacerowałam się, aby wywalić z siebie negatywną energię i trochę pomogło.

 

Pozwoliłem sobie zajrzeć na Twojego bloga. Świetna riposta na komentarz tego Anonima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, co poradzić, że na zakupach pedaliszcze ze mnie wychodzi xD

 

wystrzegaj się zakupoholizmu :nono: Więcej potem na terapię wydasz, niż na te ciuchy 8)

 

Purpurowy, witaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, właśnie tak się chciałam położyć ładnie przed północą, położyłam się i nie wyspałam :hide:

Cyklopka, bo za długo spałaś, gdybyś wstała o 7 byłabyś w lepszej formie, tak mi się wydaje.

Nie wiem, czy to jest kwestia chemii mózgu czy podświadomości, ale nie ma takiej siły, żebym oprzytomniała o 7:00 jeśli autobus mam o 10:00.

Współczesna farmakologia nie zna leków, po których bym się budziła wypoczęta :bezradny:

 

Ja byłam dzisiaj zdenerwowana, ale pograłam 2 godziny w Heroesów i sklepałam Sandro, a on był najsilniejszym nekromantą w tym scenariuszu, więc pozostałych zdejmę przy okazji. Ta gra mnie prawie nigdy nie zawiodła.

 

rolosz, Escitalopram dobry, a w połączeniu z Heroesami to nawet grube traumy leczy. #truestory #tagbyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, no już dobrze, nie chcę Cię wpędzać w jakieś poczucie winy :P

 

cyklopka, ja właśnie szukam jakieś wspomagacza do esci, jakiegoś zajęcia, coby za dużo nie myśleć. I chętnie bym poszedł w ślady Purpurowego, czyli w muzykę. Dawno nie grałem w HoM&M, oj dawno w nic nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, co do książek to się zgadzam. Tylko że ostatnio trudno mi się skoncentrować na treści.

 

Purpurowy nie wiedziałem wczoraj :( , wszystkiego najlepszego :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie!

 

Odzyskałam lapka ( monsz potrzebował), jak miło! Chyba jestem uzależniona, bo czułam dyskomfort i niepokój. :P Bo jak to tak, cały mój wieczorny rytuał w tym forum, netowe grzebanie i czo nie ma? :zonk:

 

platek rozy, Platuś bardzo fajny wisior! :great:

 

Carica Milica, Kochana dlatego ja bloga nie prowadzę, bo na hejterów i głupoli mogłabym nie mieć wytrzymałości psychicznej... :bezradny:

Jak miejscówka dobra, to może jakoś da się być zen w obliczu takiego współlokatora? Może się przyzwyczaisz i będziesz go asertywnie olewać?

 

AtroposIsDead, Miłej wyprawy, a po powrocie pochwal się zakupami! :D

 

Purpurowy, Ojej miałeś urodziny? To wszystkiego najlepszego, niech Ci ten kolejny rok przyniesie dużo radości i niech muzyka Cię prowadzi! ;)

 

cyklopka, Ja mam inny zestaw - dobre książki i tworzenie w jakiejkolwiek formie.

Na moje problemy ze snem nad ranem też nikt nie znalazł recepty i żadne prochy nie pomogły...

Ale może jacyś magiczni profesjonaliści z Kliniki, o których Acherontia pisze? Wydaje mi się, że ktoś mógłby Ci pomóc, gdyby poważnie podszedł do problemu.

 

rolosz, Moim zdaniem świetnie kombinujesz! :great: Brawo! Same prochy sprawy nie załatwiają, coś trzeba sobie dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×