Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry niedzielnie śpiochy!!!

 

Mimo ogólnej zewnętrznej burości poszłam z futrzakiem nad morze na przyjemny spacer. Głowa mnie ćmi od pogody, więc teraz kawkuję. Potem zajmę się tematem prania i zobaczę co dalej z tą niedzielą.

Trzymają mnie zakwasy z piątkowej roboty na ogródku. :shock:

Mimo pewnych niedogodności i braku energii humor mam przyzwoity i zapewne coś przyjemnego wymyślę. ( jak nie zasnę na stojąco... ;) )

Kto mi zafarbuje włosy, bo tak mi się samej nie chce... :bezradny:

 

Marcin2013, A Ty co taki ranny ptaszek?

 

Mogę pomóc z włosami, kilka razy siostrze farbowałem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, Tylko jak ja to wytłumaczę mężowi? :D

 

Jestem chwilowo samiuśka, więc w ramach relaksu sobie leżę i czytam o perfumach i ogólnie zapachach, przy okazji wąchając nadgarstki w ramach moich eksperymentów z różnymi pachnidłami.

Fragment artykułu - Wyzwólmy swoje nosy:

Na woń marynarki Prady u jednego z miejscowych elegantów składało się: 2 proc. psich odchodów, 5 proc. sosu sojowego, 6 proc. benzyny, 9 proc. wody po goleniu, 10 proc. makreli, 26 proc. tytoniu, 12 proc. Chanel No. 5 i 30 proc. potu. A jak pachniała marynarka? Pięknie i zmysłowo.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielne południe :D

 

kosmostrada,

Fragment artykułu - Wyzwólmy swoje nosy:

Na woń marynarki Prady u jednego z miejscowych elegantów składało się: 2 proc. psich odchodów, 5 proc. sosu sojowego, 6 proc. benzyny, 9 proc. wody po goleniu, 10 proc. makreli, 26 proc. tytoniu, 12 proc. Chanel No. 5 i 30 proc. potu. A jak pachniała marynarka? Pięknie i zmysłowo.

- interesujące :mrgreen:

 

Ja miałam wiele planów, ale skutecznie wybiłam sobie wszystko z głowy - pieczenie ciasta - ależ po co, niedługo przecież świąteczne wypieki będę robić, następny pomysł - sprzątanie, przecież ogólnie mam porządek, itd, itd...

Będę świętować pierwszy dzień wiosny po prostu :lol: , z książką i nowym laptopem /prezent od Syna :lol: /

 

Farbowanie włosów też mnie czeka...już sama widzę, że pojawiło się trochę siwych, które ładnie nie wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Melduję się przy niedzieli spokojnej i leniwej. Zimno na dworze, wyszłam z gołą głową i nie było to mądre. Ale świeciło słoneczko, myślałam, że ciepło.

Teraz popijam kawkę i zaraz biorę się za obieranie ziemniaków do bitek schabowych w sosie cebulowo-musztardowym. Zrobiłam je wczoraj i będę miała też na jutro. Fajne jedzonko, lepsze niż tradycyjne kotlety schabowe nasiąknięte tłuszczem. ;)

 

kosmostrada, teraz i u mnie burość nastała, więc szykuje się odpoczynek w domu.

Niezbyt mi pasuje opis zapachu marynarki Prady - nadaje się tylko do pralni. :evil::mrgreen:

 

Co wymyśliłaś na popołudnie niedzielne, jakieś miłe atrakcje?

 

misty-eyed, słuszne stwierdzenie faktów... porządek jest, ciasta w święta - nie ma co się forsować niepotrzebnie.

A pierwszy dzień wiosny trzeba uczcić labą oraz frajdą i radościom osobistom. ;)

 

JERZY62, a co to jest kutnia w kuchni? ;):?:?

 

Carica Milica , to parapetówka udana, kac minie, a wspomnienia zostaną. Współlokatorzy - nie to nie, bez łaski....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już selerzę,

bajka o selerze-selerze i pierdze

Inaczej, bajka o porze, selerze i dżemie.

 

Zasnęłam przy drugim wykonawcy. Wstałam niechętnie, napisałam sprawdzian, chciałam się zwolnić wcześniej na gości i obiad niedzielny, a zwolniłam się jeszcze wcześniej, bo mnie bolał człowiek. Plecy, trochę kończyny, ogólnie cały człowiek i trochę gorączka.

 

Jadę aspiryny, herbatę z sokiem, zdrzemnę się, jak późnym popołudniem nie będzie gorączki, to będę żyć. Modlę się, żeby nie grypa, bo jestem poumawiana z klientami na najbliższe 3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, mirunia, Ḍryāgan, AtroposIsDead, witam Was serdecznie bardzo :D

 

mirunia, to ciekawe, że człowiek z wiekiem znajduje ciekawe uzasadnienia dla swojego lenistwa czy też niemocy ;)

 

Już skompletowałam listę przepisów i zakupów. Nie będę robiła niczego nadzwyczajnego, na pewno zrezygnuję z pieczonyc mięs, bo trochę się nam przejadły ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, no witam Cię ciepło :papa: co tam u Ciebie?

 

misty-eyed, możemy sobie pozwolić na łagodniejsze traktowanie siebie z racji peselu :D;) taka jest prawda.

A żurek z białą kiełbaską robisz?

 

JERZY62, pewnie, że się zdarza, tylko mi chodziło o słowo "kutnia" - to nie pasuje do Ciebie. :bezradny:

 

cyklopka, nie daj się grypie, kuruj tego bolącego człowieka!

 

Lusesita Dolores, smacznego obiadu i miłej niedzieli we dwoje. :D

 

Ḍryāgan, to już wiem co u Ciebie... :D fajnie, żeś zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, To co Kochana, relaksujemy się dzisiaj? :D

 

Ḍryāgan, JERZY62, Heloł Chłopaki!

 

Carica Milica, No i grunt, że imprezka udana! A współlokatorów strata...

 

mirunia, No cześć Słońce, wypatrywałam Cię wczoraj... Na razie nic nie wymyśliłam, bo miałam nalot niezapowiedziany rodzicielki, ale przyjemność sobie sprawiłam, bo dałam jej perfuma. :smile:

Czekam na mensza co by razem coś porobić przy niedzieli, miałam plana, że rodzinnie pójdziemy coś zjeść.

Pychota obiad masz, taki "domowy"... :105:

 

cyklopka, To zdrówka życzę! W końcu od czwartku w szkołach wolne, więc byle do środy.

 

Lusesita Dolores, To masz spokojną niedzielę poza domem.

 

Marcin2013, Masz teraz taką fazę, że nie możesz spać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ale muszę jednak jechać w środę do tej nowej klientki, bo długo czekała na termin :hide:

 

Ale dzisiaj już nie wyzdrowieję, bo mi temperatura rośnie.

 

Niestety dalej mamy gościa i w sumie nie zapraszałam do pokoju, kiedy leżę i jedyne co mogę to patrzyć się tępo w telewizor, i nie będę prowadzić konwersacji na temat tego co akurat leci :roll:

 

Oni nie słyszeli o przestrzeni osobistej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kosmuniu, ja wczoraj psiontałam, myłam okna, gotowałam i nie bardzo już miałam siłę na pisanie, :bezradny: taki czas.

Podobały się rodzicielce perfumy, zadowolona?

 

misty-eyed, biały barszcz "na gęsto" jest jedyny w swoim rodzaju, mmmmm... :105:

A przedwiośnie tego roku daje nam nieźle w kość. Mogłyby te święta być później, żeby jakoś dojść do siebie po zimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor Kochani:********

A ja mam podobne podejscie do przygotowan swiatecznych jak nasza Ania. Specjalnie sprzatac nie bede bo sprzatam przeciez na codzien , firanki sobie tylko popralam . zakupow tez ogromniastych robic nie bede , zrobie garnek zurku na bialej kielasce z jajem i ziemniaczkami... A na drugie jakos ze ostatnio mam smaka na rozne w ariacje makarnowe to sobie ukrece jakisik makaronik , i w sumie kto mi zabroni??? Jak mam ochote. Zrobie tez kilka faszerowanych jajek i faszerowane avokado.I tyle.

Dzis mialam dzien wystawowy . Bylam na Beksinskim i na "Tempus Fugit - o czasie i przemijaniu "(przepiekne stare ryciny i miedzioryty pochdzace z 17 wieku) oraz na wystawie o dramatycznych wydarzeniach na Majdanie ktore mialy miejsce w 2014 roku.Bardzo mi brakowalo takiego wyjscia. Dawniej czesciej chodzilam .. dawniej przed 2 epizodem.

 

Kosmostrada:********* Kochana wybralas sie na to jedzonko???? A co do Reveala to on tak pieknie sie rozwija na mojej skorze ze sie z nia stapia niemalze i dlatego to moj 2 skin scent .Szkoda ze na Tobie krotkotrwaly :( Na mnie pachnie ze 6 - 7 godzn tak intensywnie...

 

mirunia Slonce jak ten sosik musztardowy robilas?:********* Jak sie czuejsz? Pomijalals juz jakas dawke esci???

 

misty-eyed, Aniu :********* jakie menu swiateczne zaplanowalas????

 

 

cyklopka, Zdrowka Slonce:******** ! Zaziebienie zlapalas????

 

 

12801225_976687142408787_8400638861947759724_n.jpg?oh=c35a10425394f1c27faf2c8f81d9f9bd&oe=5795F146&__gda__=1469284587_551ddc3dfc75a5130cc0eb988c7a8ddd Jeden z miedziorytow "Trzy parki"

 

1934466_976685849075583_5132412674438558139_n.jpg?oh=dff3b507ea86ebdcdfc1a5534fcbb252&oe=5782D9B0&__gda__=1469366734_239ed4478b9d265d810551acdcb72a24 Beksinski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×