Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dziś pusto...

Ja nareszcie zaległam. Jednak zabrałam się za ogarnianie, potem zrobiłam obiad, wyszłam z psem i po ręczniki papierowe i teraz zasłużony odpoczynek.

Przyszły moje perfumidła! :yeah: Znów dostałam próbkę gratis, drobiazg a cieszy. Dziś nie miałam kiedy się porozpieszczać, więc chociaż taka przyjemność na dziś.

Ale jutro z rana jestem umówiona z moją przyjaciółką ze studiów, przyjechała do Polski na chwilę i chociaż razem kawkę wypijemy. :great:

 

Martwię się o Plateczkową... :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana zyje , zyje i na sama siebie powiem ino eeeeee . Pojechalam troche zdenerwowana bo mi jakos nerw minal z leksza , weszlam do gabientu , pan chirurg porobil cyfrowy rtg i ocenil ze do resekcji sie to nie nadaje tylko do udraniania przez jakies pilniki , bolalo mnie to w cholere ale juz lepiej , mam wrocic do swojej dentystki i zobaczymy co dalej...I teraz sama nie wiem co wymysli moja dentystka. Wg chirurga jest cieniuski kana;l ktory nie do konca zostal udrozniony .

 

Kochana a jakie probki wzielas??? :105::105::105: I czy wybierasz sie jeszcze do biblioteki??? Ja na osiedlu tez mam dlugo otwarta bo od 9 do 19 i dosc dobrze zaopatrzona w beletrystyke po naukowe jezdze do wojewodzkiej :) Moja koelzanka tam pracuje .

 

Moja kierowniczka dzis dzwonila z propozycja pracy na rocznym kontrakcie ,w sekretaraicie firmy budowlanej. Szczegolow nie znam tyle ze powiedziala ze zapropnowala mnie im z ciezkim sercem bo wolalaby zebym zostala u nich ale u nich nie wiem czy dostane po stazu etat czy nie...

Milo mi , normalnie moja droga zawodowa jakos tam pomalu ale sie rozwija i jestem zdziwiona bo wg mojego dawnego szefa kobiety sie nie nadaja do niczego a juz nie do pracy gdzie sie mysli... Buc pasiaty! :?:?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Kochana! No to sprawa zęba nadal nie zakończona... :bezradny: Ale grunt, że obyło się bez większych sensacji i dzielnie przetrwałaś wizytę! :great:

Dla Mamy wzięłam Anais Cacharel ( bo lubi), dla mensza A Man Muglera ( bo ja lubię ;) ) większe odlewki, a dla siebie do spróbowania malutkie, jak polecałaś Fancy, Rihannę i Reveala oraz Voyage d'Hermes, próbeczkę dostałam Ungaro.

Ja mam tą nową filię otwartą nawet do 20 tej i w weekendy też ( dlatego min. tak lubię), więc jeśli dzisiaj się nie zbiorę to pójdę jutro.

Gratuluję propozycji, co zrobisz? :105:

 

Marcin2013, A co się dzieje Marcinie?

 

JERZY62, A żebym tam miała coś ciekawego do napisania... Zasuwałam dziś jak dzika, ale przynajmniej kawał roboty z głowy i nie miałam czasu rozkminiać jak się czuję... :D A Ty jak dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no to masz do perfumowania troche nowosci :) :yeah:

Ciekawa jestem jak Ci sie spodobaja :)

 

Co do propozycji pracy nie wiem .. zalezy jakie sa warunki i czy ja im spasuje po rozmowie kwalifikacyjnej ... I czy oni mnie takze ...

Troche mamz agwozdke no i nie ukrywam ze wolalabym zostac tutaj gdzie jestem bo lubie to miejsce , ludzi i swoja prace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, Może minie, taka faza... :bezradny:

 

platek rozy, Rewelacyjna nagródka za dentystę! :great::D Ty to wypatrzysz cudeńka za grosiki.

Oj rozumiem, że Ci dobrze tu gdzie jesteś. Ale na pewno na rozmowę warto się przejść.

 

Właśnie zrobiłam sobie niezłe ała... Wytrząsałam energicznie pranie i z całym impetem walnęłam się metalowymi końcówkami w wierzch dłoni. Aż mi na chwilę odebrało czucie w ręku. Przyłożyłam szybko zimne, ale będę miała siniaka. Boli... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, można się przeprowadzić do egzotycznego kraju gdzie koszty życia są niższe i kręcić jakiś niewielki biznes.

 

A propos perfum, przeglądałam nuty zapachowe i okazuje się, że prawie zawsze wybieram cytrusy, brzoskwinie i porzeczki :bezradny: Jestem nudna.

 

Mam ochotę ciepnąć szkołą jedną i drugą, zawinąć się w kocyg, jeść chrupki i oglądać seriale i żeby mi wszyscy dali święty spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczepił się do mnie jakiś "fan", który przeleżał 10 lat pod lodem, przypomniał sobie, że kiedyś miałam amatorską stronę internetową z takimi rysunkami przedstawiającymi subkultury młodzieżowe. Że powinnam to kontynuować, albo przynajmniej wrzucić jeszcze raz. A ja, wiecie, ani czasu, ani skanera, na dodatek humor internetowy i subkultury się bardzo zmieniły od tego czasu i mnie już moje własne żarty z tamtej epoki już w większości nie śmieszą. Nie docierało, że nie będę przywracać starej strony, więc musiałam zakończyć konwersację i jeszcze rozczarować, że autorka ulubionych obrazków jednak nie jest fajna ani nie ma poczucia humoru.

 

Mam jutro jeszcze jakiś sprawdzian, nie uczyłam się, bo mi zajęto pokój.

 

Przestrzeń osobista bardzo naruszona :(

 

I zniechęcenie duże, bo muszę wszystko ciągnąć, pracę, szkołę, cokolwiek, a wcale mi dobrze nie idzie.

 

Jutro mamy spotkanie fanklubu, ale chyba nie pójdę, będę udawać, że się uczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×