Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, sam zgubił, niech sam odkupuje :nono:

 

takie tam, k&ur@#4v(a - przepisz podane znaki i udowodnij, że nie jesteś robotem :)

Co to za przekleństwo! :o

 

"Kobietą", w sensie swoją byłą kobietą, swoją nową kobietą, czy po prostu z jakąś tam kobietą? Niejasne to wyrażenie, bezosobowe trochę :bezradny:

Chyba, że nie chcesz mówić to nie. ;)

 

Dzisiaj bite 6 godzin gadania o podłożach maściowych, ręka mnie boli od pisania.

 

Odpaliłam na radiu internetowym "polecane płyty", poleciał niemiecki elektroniczny gotyk, brzmi całkiem świeżo i pozytywnie :angel:

Kawę z fusami posiadam, mogę udawać, że się uczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie!

 

Cały dzień ciemnica okrutna. To niesamowite, jak trochę słońca potrafi iskierkę zapalić, a jego brak przydusić człowieka do ziemi.

 

Spędziliśmy dzień jak porządna tradycyjna polska rodzina - w sklepach... :D No ale nie mamy jak poza weekendem pojeździć po różniste potrzebne rzeczy po Trójmieście. Spoza listy zakupowej nabyłam w lidlu nowy czajnik, bo ten co mamy zaczął przeciekać. A na rozpieszczenie bukiet żonkili. A co tam... ;)

Teraz drobne pranie i wciąż w zimowym klimacie spędzanie czasu - koc, książka i kawa. :roll: Tylko na tyle starcza mi energii.

 

cyklopka, Kopał, kopał i nie odkopał. Już na dwóch basenach nie był. Lepiej nowe kupić, niż przeprowadzać śledztwo i wykopaliska, zwłaszcza że trop prowadzi na Mazury, gdzie miał zgrupowanie... Na całe szczęście gacie na basen kupujemy najtańsze, więc budżet nie padł. ;)

To siorbiemy kawkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jakie przekleństwo Co ty tu insynuujesz? zwidy masz...

Bo ja używam takich znaczków jak chcę coś wypikać. Taki żart. Słaby. :(

 

"Kobietą" w sensie osobą płci żeńskiej i nie "jakąś tam", bo to brzmi obraźliwie. A nie mówię o stopniu mojej relacji z nią, bo w sumie to nie wiem jaka jest.

W sumie najpierw napisałam "jakąś kobietą", potem dodałam "tam".

 

Już pisałam w innym wątku jak mi świetnie idzie nieprzejmowanie się dosłownie każdym dodanym czy odjętym słówkiem w poście czy smsie, bo nie ma to znaczenia decydującego... No niestety w niektórych rejonach internetów jeszcze ma. :roll:

 

kosmostrada, bardziej mi chodziło o "odkupić" niż "odkopać", w sensie, żebyś nie chodziła specjalnie do sklepu za niego, ale skoro i tak jechaliście wszyscy razem na większy Shoppen to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Widzisz jakie ja mam mroczki przez ten brak światła słonecznego - nie widzę, co czytam... :hide: Nie no, ja jestem rozpieszczacz, ale bez przesady. Nie żeby zaraz lecieć w amoku przezwyciężając fobie do najbliższego decathlonu po gacie. Zrobił się pretekst do wystawienia nogi i punkt na trasie, to pojechaliśmy. :smile:

 

takie tam, łowca sensacji... :D Co będzie u Ciebie słychać? :105:

 

Widzę spokojnie dziś na Spamowej, sobota, coś kombinujecie... ;)

Mnie niestety zmorzył sen. Niedobrze o tej porze. Ale nic nie poradzę, po prostu zamknęłam oczy nad książką i samo się stało. Tak cudownie właśnie działa na mnie kawa. :roll:

Czas wypróbować nowy czajnik. Jak będzie smakowała moja ulubiona przyprawowa herbata? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, To daj Britney nową. Radia internetowego kiedyś słuchałem, później było tak dużo stacji, że nie wiedziałem co wybrać.

 

Teraz z youtube słucham, zresztą ja mam oldschoolowe zainteresowania więc to mi wystarczy ale jak coś nowego przyjemnego dla ucha dają to też posłucham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajnik rozdziewiczony! :D I ma fioletowe światełko w środku , a tamten miał zielone. No ja jednak potrafię się cieszyć, jak głupi do sera... :angel:

Jak go postawiłam przy starym, to całą rodziną zaczęliśmy się zastanawiać, jak mogliśmy wcześniej go nie wyrzucić. Taki śmieszny mechanizm psychologiczny. Póki działał nie chcieliśmy widzieć, jaki już jest paskudny. ;)

 

takie tam, No ale ja już temat gaci mam zamknięty. ;) Do następnego razu.

 

cyklopka, Znaczy pracowicie, ale z fantazją. :D

Fragrantica jest fajna, ostatnio spenetrowałam, żeby potwierdzić moje typy dla mensza na urodziny. (Chcę mu kilka odlewek dołożyć do prezentu.) :105:

 

Argish, abrakadabra xx, A tak w ogóle co robicie przy sobocie?

 

A propos strat młodego, zastanawiam się gdzie można sznurówki kupić. Kiedyś stał u mnie w okolicy na ulicy facet i dorabiał sznurówkami i wkładkami do butów, czasami miał skarpety. Zawsze się zastanawiałam, ile on zarobi. Potem się dowiedziałam, że inne rzeczy miał w zanadrzu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a to czajniki teraz ze światełkami robią? Ja ma zwykły blaszany, rączka jest plastikowa ale też parzy w lapki. Do czego te światełka, disco kuchenne disco ;) Czy co miernik temperatury?

 

abrakadabra xx, A tak w ogóle co robicie przy sobocie?

 

A u mnie jakoś samotnie, kilka lat temu a zwłaszcza naście pewnie byłbym na imprezie lub na dyskotece:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×