Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, zwykłą babkę piaskową z kakaem, taką łaciatą - będzie do kawki, herbatki, nawet do pracy na II śniadanie. ;)

Zjadłam właśnie obiad, ogarnęłam kuchnię i podziwiam słoneczko za oknem.

 

Carica Milica, byłam w Bośni i Chorwacji - cudowne wakacje dwukrotnie. A wybrzeże Chorwacji z wysepkami mam przed oczami - bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, ja też chcę do Sarajewa!

 

Zmęczona jestem, siedzenie boli.

 

Nikt na herbatę nie zaprosił ani słoika miodu nie kupił. Koleżanki się śmiały z mojego pierścionka :mhm:

 

Jest stanowczo za wcześnie, żeby walentynki były pretekstem do napisania czegoś miłego koledze, bo póki co, to dalej tylko kolega z pracy :mhm:

 

Dużo natrzaskaliście postów, nie wiem jak się do wszystkich odnieść, ani jak wykorzystać dzisiejszy wieczór by i odpocząć, i coś pożytecznego jeszcze zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry dzień. ;)

Ḍryāgan, śmieszy mnie to pisanie o woli. Jak dla mnie to nie ma nic do tego. ;)

Moim zdaniem ma i to dużo. Ktoś kto ma silną wolę łatwiej sobie radzi z nałogami.

Również tak uważam, wiele w życiu próbowałem a mimo wszystko nie mam tendencji do nałogów.

Odpowiednia samokontrola i trochę wyobraźni pozwala zachować dystans, ale oczywiście są to kwestie indywidualne i wiele czynników się do tego przyczynia takie jak okoliczności w jakich doszło do uzależnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dzięki. Z ledwością przebiegłam 5.5km, na domiar złego zapomniał o porannych lekach i prądy w ciele ( kto bierze antydepy ten rozumie) ale cieszę że wyszłam. Jeden dzień leniuchowania/chorowania to o jeden dzień za dużo.

 

Carica Milica, Purpurowy, dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×