Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

I było całowanie z manekinem do resuscytacji, aleśmy z koleżanką jako singielki stwierdziły, że lepsze coś niż nic

Niech mi ktoś kuźwa logicznie wytłumaczy, po kiego grzyba każą się "całować" z tymi manekinami do resuscytacji, jak w sytuacji zatrzymania krążenia na ulicy czy gdziekolwiek nie ma obowiązku prowadzenia sztucznego oddychania :bezradny: zresztą założę się, że 95% z Was i tak na zupełnie obcej osobie przy reanimacji nie zrobiłaby oddechu "usta-usta" bo ja bym na pewno nie zrobiła (wyjątek, to dziecko - tu bym się zastanowiła).

Jedyna sytuacja gdzie trzeba prowadzić przy reanimacji sztuczne oddychanie to placówki służby zdrowia, ale tam mają już ambu do tego celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kochana grunt, że minęło, znaczy generalnie od głowy było, więc w poniedziałek zapanujesz nad tym. A teraz ciesz się fajnym dniem i dobrym towarzystwem. Jutro jest dopiero jutro! ;)

Wolne zrobię sobie chyba tylko w poniedziałek, bo mam nadzieję na premię świąteczną i trzeba być na posterunku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ależ tobie też się należy odpoczynek.

To że nie jem pszenicy i mleka to nie znaczy, że mam jechać na okrągło na żytnim chlebie i gorzkiej czekoladzie, bo nie o to chodzi w Paleo :bezradny: Chociaż tych batonów nadziewanych typu Ikar, Danusia i wafli kukurydzianych zjem każda ilość. :hide:

 

Zaraz odpalam kawusię i chyba kończę maraton Futuramy.

 

A wy też zbierajcie siły, bo się chyba u wszystkich walają po podłodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, najlepszego! Niech Ci bóg dobrą kuchnię w dzieciach wynagrodzi. :>

 

A co do tętna, to czytałem kiedyś, że optymalnie jest, gdy serce bije w tempie 60-70 uderzeń na minutę! Wszystko powyżej skraca nam życie. Czyli trzeba szybko zacząć uprawiać sport (mało forsowną wersję), bo potem w stanie spoczynkowym serce bije wolniej. I regularny seks się przyda.

 

W sumie ma to jakiś sens. Taki koliber napieprza tym sercem nawet z tysiąc razy na minutę i żyje jedynie kilka lat, jak mu się poszczęści!

 

Zjadłbym coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, Kobitce np. świecę zapachową. Unisex- Fajne owoce, orzechy. Dobrą herbatę lub kawę. Moja przyjaciółka dostała ode mnie min. dynię, ucieszyla się ja nie wiem. :D

 

Ḍryāgan, Wszystkiego najlepszego z okazji

_ Mikołaja

- Imienin ( dobrze zajarzyłam, czy faux pas? ;))

 

Idę już naprawdę, bo nigdy stąd nie wyleżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, lazilam w kolnierzu i wnocy spapam w nim to moze mi powracaly te kregi na swoje miejsce do tego cwiczylam , z nerwow mam inne zawroty .Umiem je odroznic , od blednika sa jeszcze inne , od blednika tak mnie kazde swiatlo drazni w prawym oku i znosi mnie wtedy na prawa strone , od kregoslupa wiruje mi w jedna strone a od nerwow buja jakbym szla na statku i miala wrazenie ze ziemia sie kolysze....

Wczoraj mialam wlasnie taka wirowe w jedna strone wqiec ewidentnie kregoslup./

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×