Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

misty-eyed, a już myślałam, że ktoś nowy ;) Trochę nam ciebie brakowało.

 

No, mieliście mnie poganiać z gitarą i gimnastyką :nono:

 

Trochę mi brzuch nawala, ale kto dzisiaj honorowo zjadł całą patelnię brukselki, a wczoraj preparat do użytku zewnętrznego robiony na zajęciach...

 

Tak czytam dzisiaj Spamową i dochodzę do wniosku, że wy macie normalny stosunek do wielu spraw. Ja na przykład dzisiaj miałam chęć znaleźć nazwisko i adres kompozytora muzyki do "Ojca Mateusza" i "Komisarza Alexa", żeby wystosunkować do niego pismo z wyrazami nienawiści i życzeniami wielu groźnych chorób oraz opieprzyłam kogoś na fb za nieodmienianie liczebników :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, wybacz, że tak wprost, ale chyba cierpisz na to, co moja, ekhm, od zeszłego tygodnia już jej przyjaciółką nie nazwę... Dostawała nieraz kopa w d... od ludzi i nie mogła zrozumieć, dlaczego oni nie są dla niej mili, skoro ona jest miła i za przyjaciół ich uważa. A zagłaskiwanie kogoś, bo się ma niezaspokojoną potrzebę akceptacji miłe nie jest. Nie mówię, że ja nie potrafię zagłaskiwać, bo potrafię, że hej, ale staram się nie. Ale teraz się przyłapałam, że z okazywaniem ludziom zainteresowania to krucho i cienko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei potrzebuję korepetycji z "ludzie mogą mnie nie lubić i świat się nie zawali" :?

 

Moja terapeutka sobie ze mnie podśmiechujki robiła, że studiowałam kierunek który wybitnie potrafi wytłumaczyć każdą ludzką niedoskonałość i zostałam genialnie przeszkolona w zakresie wybaczania wszystkiego, co tylko możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei potrzebuję korepetycji z "ludzie mogą mnie nie lubić i świat się nie zawali" :?

 

O tak, ja chyba też :P

 

cyklopka, tak, tak, o to właśnie chodzi... Chyba próbowałem wcześniej to przekazać, że tak jest, ale może w zbyt złe słowa to ubrałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to za dużo żyję jakimiś idealizacjami, bardziej tak jakbym chciał żeby było, a nie realiami rzeczywistego świata... Kiedyś jedna moja psychiatra mi powiedziała, że moja depresja bierze się stąd, że za mało rzeczy ze współczesnego potrafię zaakceptować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, ja dopiero uprzejmie zaczęłam zauważać, że niektórzy mnie lubią, nawet ich niemało. Dawniej to mi się wydawało, że z jednej strony muszę sobie zasłużyć, a z drugiej zaś strony to nic ode mnie nie zależy tylko od nich. Teraz mam czystą kartę i uczę się budować relacje od nowa. Ale brakuje mi takiej energii, co niektórzy mają, że się interesują i okazują to, ogólnie są na bieżąco, wiedzą co u kogo słychać.

 

Na terapii uczę się takiej rzeczy, mam prawo mówić o wszystkim, prosić o cokolwiek, a ktoś ma takie samo prawo odmówić, a ja się mam nie posypać. Proste? 8)

 

filip133, no jak ja wszystko analizowałam przez pryzmat własnych wyobrażeń a nie faktów i realnych możliwości to byłam w głębokiej i ciemnej.

 

Dobra, gitara pograna, jeden kawałek jest w zasadzie gotowy, pamiętam i tekst, i kolejność chwytów.

 

Gufka umyta, muszę się jeszcze przepakować, przygotować ubranie, sprawdzić rozkład autobusów, najgorszy moment dnia :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, gitara pograna a ćwiczenia poćwiczone? ;)

 

Te rzeczy brzmią jak takie oczywistości, ale sama też się niedawno dopiero tego nauczyłam więc wiem że to takie oczywiste nie jest.

W sensie to prawo do mówienia co się chce, i prawo innych do odmawiania. Dla mnie niesamowite było uświadomienie sobie, że jak ktoś mi chce pomóc, to jest jego decyzja i jego wybór. A ponieważ każdy ma prawo do swoich decyzji, to mogę jak najbardziej taką pomoc przyjąć. Bez wyrzutów sumienia.

Normalnie kosmos dla mnie, mózg rozbryzgany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc poprzez wypełnienie 1 z 2 ankiet.

 

1. Bezrobocie

 

http://interankiety.pl/interankieta/45a64a90d6f73d4c3c740785a78e9811

 

 

2. Praca nie w swoim wyuczonym zawodzie

 

http://interankiety.pl/interankieta/1a2127b764b53ac22fe1a4c622fb0ed6

 

 

Wyniki posłużą do celów naukowych. Ankiety są krótkie, a dla mnie niezwykle istotne. Czas tylko do wtorku 23:59

 

Pokornie proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×