Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia to nie jest takie proste jak sie wydaje

nie moge wrócic do szpitala mimo ze powinnam

mam do wyboru albo walczyć z rzeczywistością albo umrzec

walka jest coraz trudniejsza

wiec.....

na razie nie mam dość siły żeby podciąć sobie żyły i nie chce żeby mnie dziecko znalazło

ale coraz czesciej mysle o wzieciu tabletek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmurka66, ale jak chcesz zeby Ci lekarze pomogli jak ukrywasz jak sie czujesz?To wazne ! Pewnie inne leki by Ci dobrali wtedy.

 

Weje strasznie a ja mam ciezka glowe . Bylam w Biedrze i w aptece zeby kupic sobie kilka opatrunkow .

Zle sie czulam w sklepie , trzy dni lezenia w szpitalu robia swoje bo zas mi sie chodzilo po sklepie z niepokojem.

 

Jutro ide do ogolnego lekarza , nie ma mojej lekarki i ide w zastepstwie do jakiegos pana. Ten pechrz to chyba jednak nie nerwowy. :roll:

Popralam sobie rzeczy ze szpitala , zjadlam zupe pomidorowa ktora mi wczoraj sasiadka podrzucila i pozniej zrobie spaghetti.

 

kosmostrada ja tez na wiosne czekam z utesknieniem , te ciemnosci niczemu dobremu nie sluza :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmurka66, a co się działo takiego przyjemnego podczas tego jednego weekendu? to były jakieś wydarzenia, które tak sprawiły, czy po prostu wtedy nagle czułaś sie lepiej, bez powodu?

 

filip133, dobry obrazek, ale ja na ulicach zazwyczaj widzę odwrotną sytuację - to faceci pomykają w bluzach, cienkich kurtkach, bez szalików i czapek. A laski są opatulone mnóstwem ubrań, noszą rajstopy, getry, podkoszulki itp... i zawsze dziwię się facetom :D

 

kosmostrada, tak strasznie mi się wstawać nie chciało! Ale w otoczeniu grafików się miło siedzi no i nasłuchałam się paru "ekstra, ekstra! to jest świetne", więc w sumie wyjście okazało się sensowne ;)

 

Choć ta uwaga nikomu nie jest do niczego potrzebna, to podobnie jak kolega nieustanie pragnący tulenia, zaznaczę, że nie lubię zbyt obfitych atrybutów kobiecych.

Mi ta uwaga jest potrzebna, bo wydaje mi się że połowa facetów woli duże biusty, a połowa mniejsze, ale potem trafiam na takich co jarają się dużym biustem i zaczynam wątpić. Więc sobie lubię osobowo w pamięci odnotowywać, kto woli mniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o blue rej(nie wiem jak sie pisze) słyszałes?

Tak, słyszałem, ale to też jest na płyty. A mi chodzi o coś takiego, że zamiast wsadzać płytę, to się wsadza Pendrive. Mój niegdysiejszy znajomy miał kiedyś takie DVD co było na płyty i na Pendrive, a mi chodzi o takie coś żeby było tylko na Pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby podłączyć do kompa? Nie wiem czy istnieje coś takiego o czym piszesz, ale jeśli chciałbyś TV podłączyć do kompa/laptopa to są adaptery usb-hdmi (tu jest np. microusb: http://www.savio.net.pl/pl/viruemart-store/adaptery-i-przejsciowki/adapter-mhl-micro-usb-hdmi-cl-32-detail)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×