Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Kochana zyje :********** , bylam dzis z kolezanka na czekoladzie w Wedlu ( byla do dzis promocja minus 50 % na druga czekolade) bez promocji nie oplaca sie tam chodzic bo maja czekolady po 18 zl i to bez dodatkow . To znaczy ja wzielam chalwowa to ma tylko chalwe w srodku a juz ani galki loda , ani bitej smietany nie uswiadczysz , trzeba doplacac za kazdy dodatek po 3,50.

Pozniej poszlysmy na Najedzeni fest festival bo kolezxanka chciala weganskie ciacho a tam wystawiala sie nasza ulubiona weganska cukiernia .

Gdzie kupilas kawke?

 

Mialam dzis prestekst zeby sie wyszykowac bo wczoraj lazilam bez makijazu ,w dresie i grubych skarpetach.

A dzis koronkowe rajstopy i kieca oversize w kolorze popielatym z dzetami .

 

Za to w nocy nie spalam bo pajac z dolu zas robil impreze a pozniej awanture , o 3 poszlam tam ja z awantura ale nie pomoglo to na dlugo wiec jutro dzwonie do pana dzielnicowego.

 

Melancholia trzyma.I nie pusci latwo. Nawet mi sie pisac nie chce.

 

Milej niedzieli Kochani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Kochana!***** Oj to odetchęłam, że wyszłaś, wystroiłaś się i miałaś trochę przyjemności. :great: Tak trzymaj Słońce, to smutek odpuści.

To nie kawkę kupiłam tylko herbatę, wiesz tą taką z przyprawami co się z mlekiem pije. Właśnie wróciłam ze spaceru z psem, kupiłam mleko, spieniłam i zrobiłam. Boska, uwielbiam jak mi te przyprawy rozgrzewają brzuszek! :105: Po drogości ale warto było.

Jest nowy sklep - A Tab i tam takie cudeńka mają kawowe i herbaciane.

Masz w szafie ponczo ? Bo ja teraz trochę zachorowałam na takie jak wielki szalik, jak wystawy pooglądałam... :105:

 

Sigrun, Poszukam więc tych okienek, a jak nie dostanę, to się do Ciebie uśmiechnę. Dziękuję!*****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, aaa no tak myslalam o herbacie a napisalam kawa :pirate: , u mnie chyba tego sklepiku ne ma , bo nie kojarze :bezradny:

Mam ponczo < czarne przetykane malenkimi, zlocistymi cekinkami , ale tak gdzie nie gdzie sa rzucone .

Tez lubie poncza , swoje kupilam w tamtym roku za 29 zl w carfie.

 

A ja jakos nie licze na poprawe nastroju , tak robie wszystko z przymusu a wczoraj rycalam ze o jesoooo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Zosia_89, No ja właśnie paczyłam i paczyłam, nawet w necie, ale takie co mi się podobają są " portfel obciążające". :bezradny: A już sobie wymyśliłam outfit - skórzana kurtka, botki, rurki i ponczo...ech...

 

Zosia_89, Koniecznie potem pokaż swoje dzieło.

 

platek rozy, Tak mi się wydawało, że masz ponczo, szczęściaro... ;)

Tak trzeba, chocby z przymusu... :bezradny: Wiem, że bidulka jesteś, a tak dzielnie walczysz, naprawdę dajesz radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zamiast bólu gardła mam katar.

 

Piję herbatki, i na zajęciach, i po powrocie. Ale zbiorę się jutro do pracy, bo nie będę brać zwolnienia lekarskiego z powodu kataru. 37,2*C - niby niewiele, ale się czuję, jakby mnie ktoś kopną. Ledwie sobie daję radę, jak jestem zdrowa, a zaziębiona to już nie wiem, jak sobie poradzę :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Oj to trzymam kciuki za zdrówko! Szkoda że czosnku się najeśc nie możesz. :bezradny: Nafaszeruj się czym się da ( może aspirynę na noc?), może uda się choróbsko w zarodku zadusic.

 

acherontia-styx, No faktycznie już się zaczyna, młody mi kicha, pies ma katar :shock: , trzeba faktycznie chyba tran już zacząc łykac, jak pisze Plateczkowa...

 

Filipie tort dla ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×