Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zosia_89, wzielo nas na rosolek i wykukalusmy fladre...wiec bedzie rybka. Co prawda mial byc halibut bo jest w lodowce... Ale zobaczylismy fladre i nie moglysmy sie oprzec bo sie tak ladnie do nas usmiechala :yeah:

 

bonsai, on jest mistrzem kuchni zaraz po mnie... Kuchnia to moje krolestwo... Ja uwielbiam pichcic...a jeszcze jak razem puchcimy... :105::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może chcesz zobaczyć moje slajdki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no centrum handlowe to nie jest teraz doświadczenie dla mnie... Pojechaliśmy po jedną rzecz dla młodego, nie było... :evil: Trza przez neta zamówic, a pół dnia straconego, tak zmęczona to dawno nie byłam... :shock:

W desperacji kupiłam chai latte waniliową całą puszeczkę, żeby cokolwiek z tego miec.

 

Platek rozy odezwij się, co u Ciebie...

 

Zosia_89, Nie widziałam u siebie w sklepach tych okienek, a spróbowałabym... Nie wiem nawet gdzie miałabym szukac, w jakim dziale. :bezradny:

 

Sigrun, Fląderka jest bardzo si! Ja dziś miałam robic knedle ze śliwkami, ale jednak to przekładam na jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, raczej nie ;)

 

kosmostrada, ja ostatnio jadłam flądre jak pojechalismy nad morze... i była petarda... moze tez taka wyjdzie :) D. zrobil mieszanke przypraw w swoim nowym mozdzierzu :mrgreen:

U nas te "okienka" sa w małych sklepikach :)

Chcesz... to Ci wysle bo sa genialne :)

 

Zosia_89, mam nadzieje, że tez tak bedzie smakowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×