Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, znam ten ból ze po pracy wracasz do domu do drugiej pracy. I co gorsza tez ostatnio miałam problemy z kręgosłupem. Poszłam na masaż pleców i karku :) miodzio......... :105: Polecam!

platek rozy, Enii, :papa:

Ja mam dziś bal karnawałowy pod drzwiami ;) zabawa na calego od 8 rano, od pierwszego dzwonka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

 

Megi_, mirunia, hania33, :******** witajcie kobietki:)

 

mirunia, :********* Kochana odpoczniesz sobie w domku:)

Co masz zamiar porabiac?

Ja niespecjalnie , mam dol i leki od rana , ogolnie to nawet w sklepie sie pobeczalam jak stalam przy kasie.

 

W Tauronie pani za sprawdzenie licznika kazala zaplacic 100 zl :shock: co niestety tez na mnie podzialalo placzliwie.

Zadzwonilam pozniej na infolinie i tam podalam moj obecny stan licznika a ten z faktury pani to przeliczyla i sie okazaloz e mam na kazdy miesiac naliczone ponad 100 kilowatow wiecej. Mam dostac nowa fakture.Takze Kochana Ty masz pewnie podobnie.

 

Beczec mi sie chce , nie wiem co ze soba zrobic .... ten spamilan mi chyba lęki ponasilal :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, przykro mi :********* mam nadzieje ze Ci sie polepszy .

Ale depresja Cie meczy ????

 

mirunia, Kochana i co na ten obiad wymyslilas?:)

Czytalam o tym spamilanie to jednak ludzie psiza ze sie zle czuja na nim przez okolo miesiac ... ja i tak zaczelam od polowki tabletki bo cala to dla mnie za duzo na 1 raz ... biore jakies male dawki a i tak sie zle czuje , mamz awroty i takie jakies zaburzenia rownowagi plus lęki spore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, ano wiekszosc nas cos ostatnio sie zle czuje ... witaj:*********

 

 

amelia83, Kochana moze Ci dobrze ten wyjazd zrobi:):******** bede trzymala za to kciuki!A dostep do neta tam masz?

 

mirunia, o dawno nie jadlam golabkow... :105: zjadlabym z checia .

Slonce ja juz nie wiem co sie to podzialo ze mna , bylo dobrze , jest ujowo , bo inaczej nazwac tego sie nie da.

 

Zebrec, witaj :)) gratuluje serdecznie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór kochani!!!

Ale żem się za Wami stęskniła!!! Wróciłam wczoraj w nocy, dziś praca, rehabilitacja i dopiero teraz zasiadłam. Myślałam, że więcej będę miała do poczytania, ale bidulki coś energii do pisania nie mieliście...

Moi drodzy nie wiem, co się dzieje, bo widzę że nawet my na lekach niezbyt dobrze się czujemy, czy coś w powietrzu jest nie halo?

Moja refleksja z wyjazdu - nie nadaję się na dzień dzisiejszy. Oczywiście w moim usilnym staraniu znajdowania i pielęgnowania dobrych chwil wiele takich odnalazłam, ale ogólnie z boku patrząc - porażka... Podróż w tamtą stronę masakra, każdy dzień okupiony strasznym wysiłkiem, żeby nie położyc się w telepawce na łóżku. Z ulgą wróciłam do domu. Oczywiście jestem dumna, że nie spieprzyłam chłopakom wyjazdu.

Moi panowie w piątek wieczorem wyjeżdżają na sobotę na narty, więc będę miała dzień na ogarnięcie się powyjazdowe - w zakresie porządkowym ale i w zakresie zadbania o siebie. Już się cieszę na sobotę tylko dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×