Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu żałuję, że nie mam pies. Jakbym miała pies, to bym miała fajny pretekst, żeby na chwilę wyjść rano, bo to dobrze robi dla psychiki.

A bez pies to tak trochę głupio. Od razu by się ktoś przyczepił, że o co i po co :roll:

 

Tja, jestem po kolejnej lekturze poradnika, jak rozwiązać problemy, które się ma samemu ze sobą, oczywiście wszystkie porady do zrealizowania wyłącznie w sytuacji, kiedy można robić co się che, bo nikt nie patrzy, nie przeszkadza i się nie wtrąca.

 

A tak w ogóle to dzień dobry :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, najgorszy stan: nic się nie chce i nuda jednocześnie. Niby paradoks. To tak samo jak komuś jest jednocześnie zimno i gorąco.

 

A ja jestem niekościelny, ale niedzielę celebruję i sobie robię luzy dzisiaj. Czekam aż ktoś będzie w domu. Mama wyjechała na rajd rowerowy z lokalnego stowarzyszenia. Bardzo fajna inicjatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broda mędrcem nie czyni,

a wiek od głupoty nie chroni! - Jak ulał druga część /bo pierwsza, póki co nie dotyczy :mrgreen: / pasuje do mnie. Wczoraj użyłam zbyt duzo maści rozgrzewającej i poparzyłam sobie plecy. Swędzi, piecze, plecy jak ogień płoną - koszmar!

Miałam wiele planów na dzisiaj, ale nic z tego...

Mam, na szczęści,e różne środki, by zmniejszyć nieprzyjemne odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, poczułam dość silny ból karku i pleców, spowodowany zbyt długim siedzeniem przed komputerem, poprzedniego dnia, więc jak zwykle użyłam maści, która mi pomaga. Ale należało nasmarować cienką warstwę, a nie przypominającą ilość balsamu do ciała ;)

 

Bardzo gorąco, boli mnie głowa. Trudno, wytrzymam jakoś :bezradny:

 

-- 10 sie 2014, 16:25 --

 

Infinity, Kasiu, co z robić? Wypadki przy pracy się zdarzają :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×