Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity, Ja tego nie robiłam. Więc to zapomniał wół to kieruj do siebie. Butelkami nie rzucałam i nie zaczepiałam :shock:

I nie mówię to o głaskaniu po główce. Miłego dnia.

 

Doberman, Ja również znam paru młodych ludzi całkiem ok, mogę nawet powiedzieć że są bardziej dojrzali niż jeden straszy od nich o 10 lat. Ale mało znam takich dzieciaków, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się sytuacja jak jadąc w autobusie stała staruszka w okularach z naprawdę wieeelkimi szkłami. Naprzeciw niej, a obok mnie 2 chuderlawych gówniarzy, okropnie ją komentowali. Wiecie co mnie najbardziej wkurwiło i komu miałam dać ochotę w mordę - reszcie ludu który to widział i słyszał i NIC nie zrobił. Ja zareagowałam, nie ważne jak ważne,że zamknęli się.

Znieczulica ludzka mnie przeraża ale i wkurwia,nie przemawia do mnie tłumaczenie "bo potem ja będę miał kłopoty".

Takich przykładów z mojego życia mogę podać mnóstwo i wiecie co? Nie miałam żadnych nieprzyjemności, wręcz jeden z "osiedlowych pakerków" spuszcza głowę kiedy mnie mija.

Nienawidzę i budzi to we mnie demony kiedy ktoś słabszy jest atakowany.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Ja tego nie robiłam. Więc to zapomniał wół to kieruj do siebie. Butelkami nie rzucałam i nie zaczepiałam :shock:

I nie mówię to o głaskaniu po główce. Miłego dnia.

Ja też takich rzeczy nie robiłem i nie robię, oraz nie zamierzam robić, kiedy wielu z moich rówieśników już siedzi w pierdlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, :great:

 

-- 11 sie 2014, 16:24 --

 

Infinity, Ja tego nie robiłam. Więc to zapomniał wół to kieruj do siebie. Butelkami nie rzucałam i nie zaczepiałam :shock:

I nie mówię to o głaskaniu po główce. Miłego dnia.

Ja też takich rzeczy nie robiłem i nie robię, oraz nie zamierzam robić, kiedy wielu z moich rówieśników już siedzi w pierdlu.

 

Ja również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając głupie pomysły, moim zdaniem większość dzisiejszej młodzieży jest niestety wredna, i to bardzo wredna.

Znaczy jakie, przepraszam bo dopiero wbiłam w wątek.

 

Tak sobie ogólnie rozmawiamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Ja tego nie robiłam. Więc to zapomniał wół to kieruj do siebie. Butelkami nie rzucałam i nie zaczepiałam :shock:

I nie mówię to o głaskaniu po główce. Miłego dnia.

Ja też takich rzeczy nie robiłem i nie robię, oraz nie zamierzam robić, kiedy wielu z moich rówieśników już siedzi w pierdlu.

a ja nie szarpię i nie "uczę" kultury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, No nie, bo rzucasz butelkami w niewinnych ludzi. :silence: o sorry rzucałaś.

Sama mając 11-12 lat wyżywałam się na innych wyśmiewając, rzucałam butelkami w przejeżdżające samochody.
Makabra, to tylko przykłady co się wyrabiało. :oops:

chyba jednak nie masz prawa mnie oceniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Ja tego nie robiłam. Więc to zapomniał wół to kieruj do siebie. Butelkami nie rzucałam i nie zaczepiałam :shock:

I nie mówię to o głaskaniu po główce. Miłego dnia.

Ja też takich rzeczy nie robiłem i nie robię, oraz nie zamierzam robić, kiedy wielu z moich rówieśników już siedzi w pierdlu.

a ja nie szarpię i nie "uczę" kultury

A może powinnaś? Może dzisiejszą młodzież naprawdę trzeba nauczyć kultury i szacunku dla innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam,aby większośc młodzieży była wredna, tylko tą wredną częśc bardziej widac...

A ja mieszkam przy gimnazjum i mam codziennie pokaz zachowania dzisiejszej młodzieży. Nie można z domu wyjść, żeby się nie narazić na nieprzyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×