Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdynand k, ten cytat to z książki, którą chcę przeczytać "Pamiętnik pani Hanki", taka śmieszna o kobiecie, która się zajmuje pierdołami, a tu afera szpiegowska przed samym wybuchem II wojny światowej

 

monk.2000, ale ja nawet nie lubię MMO w sensie umawiania się z innymi graczami na jakieś większe akcje it.p. a nawet gdybym lubiła, to The Old Republic jest źle rozwiązanym MMO. Gram praktycznie tylko dla dialogów (dobre aktorstwo) i dlatego, że lubię moje postacie :105:

 

neon, tak, trzeba znowu zrobić jakiś temacik o profilaktyce jelita, lubię takie tematy :great:

 

Płatek zwiało z forum? :( A ja fb już nie mam, żeby kogokolwiek łapać poza forum.

No nic, może kiedyś coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do przyjaźni jeszcze, to ludzie wcale nie potrafią być lojalni, uczciwi, więc jak można nazwać ich przyjaciółmi. To wielkie i wiele znaczące słowo... jakoś intuicyjnie wyczuwam to.

W dzisiejszych czasach prawie nie ma ludzi lojalnych i uczciwych.

Ja chyba jestem za bardzo uczciwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeaaah wygrałem w nocy 250 zł na maszynach. mogłem wiecej wypłacić, ale podbijałem stawkę-zachłanność a kase wpłacałem przy określonym progu, tak miałbym z 400 zł. kasa pójdzie na wyciskarke soku, którą zamówiłem, odciazy mnie to z kosztów. jak szedłem grać to tak sobie w duszy pomsyałem ze moze wygram na tą wyciskarke, no ale to by było jak sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×