Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, chciałbym żeby cały rok było lato przynajmniej nie trzeba w domu palić w piecu. A Ty jak?

 

A dla mnie każda pora roku zła :roll: Lata nie lubię, bo wszędzie grupki ludzi, zimy też nie, bo moje urodziny i święta, a wiosna i jesień to takie nie wiadomo co :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, to Kraków takie zadupie jest? a psy tam dupami szczekają? ;-D tak trzeba mieć na start, na takiv lombart to ze 100.000 tys na pożyczki dla ludzi pod zastaw.

 

-- 09 sie 2014, 17:48 --

 

czarnobiała mery, niedawno dobrze sie czułaś, tez czasem czuje sie samotny, czasmi czuje ze cały wszechswiat obrócił sie przeciwko mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, Dlatego ja nauczyłam się nie dać wykorzystywać. Żeby nie było tak,że ze mnie krew wychleją a ja nie mam do kogo zwrócić się z problemem. Przykre ale prawdziwe, trzeba stawiać ludziom granicę...

A poza tym nie ważne ile jest tych przyjaciół ważna jest jakość nie ilość i skoro masz chłopaka, to może w nim odnajdź przyjaciela?

 

Podczytuje was ale ni chuja nie chce mi się pisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, no bo ja ostatnio mam straszną huśtawkę - od skrajnej depresji do euforii. :roll:

amelia83, ja też nie mam, a najstraszniejsze jest to, że myślałam, że mam. Ale wszyscy mnie olali. Jak czuję się gorzej, to na nikogo z nich nie mogę liczyć. To jest przykre. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, Marcin ja też nie kumam tego co piszesz. Sorry ale nie rozumiem a pomału to zaczyna robić się wkurzające. Przecież błędy podkreślają się na czerwono i widzisz że coś jest nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, tak na M. mogę liczyć, on mnie nie zostawia, nawet jak jest gorzej.

Ale to jest jedyna osoba, reszta mnie olała. Nawet jak piszę maila, smsa, cokolwiek, to bez odzewu.... Masakra, czuję się z tym masakrycznie źle. Zwłaszcza że jak ktoś czegoś ode mnie potrzebuje, to ja zawsze byłam, od razu, bez czekania, bez zastanawiania. A ja mogłabym się zabić, a nikt by nawet nie zauważył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×