Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim :papa::papa::papa:

 

platek rozy, dobry obiadek robisz, lubię wszelkie makarony :D

 

Jestem jeszcze w pracy, byłam rano u rodzinnej. Pogimnastykowała mnie trochę i dostałam leki p/zapalne i skierowanie na zabiegi. Byłam się zapisać na te zabiegi, może uda się od połowy czerwca chodzić na nie, mam pytać jeszcze, szczególnie o wolny termin na hydromasaż. Na pozostałe dwa nie ma problemu. :yeah:

 

płatku, jak się dzisiaj czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, :papa::papa::papa:

 

Anna Maria, super i wszytsko dobrze?

 

mirunia, :****************** Hey ja tez mam zabiegi na kregoslup od polowy czerwca :mrgreen: tyle ze sie zapisywalamw marcu :mhm: takie u nas terminy.

 

Dzis lepiej , nie mam migreny i zawrotow ani mdlosci takich.

 

A wczesniej dzis idziesz do domku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, :papa:

 

platek rozy, nie, nie idę wcześniej i tak rano mnie nie było w pracy... :mhm:

U nas też są odległe terminy na zabiegi, ale jakoś udało się część zaklepać na czerwiec, na razie muszę wyleczyć lekami stan zapalny, smarować żelami i maściami.

Cieszę się, że dzisiaj Ci lepiej i głowa nie boli :great:

Ja jestem trochę rozbita :o:bezradny:

 

-- 26 maja 2014, 13:10 --

 

U mnie pada chwilami, grzmi w oddali i trochę się ochłodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :papa: Co u was? U mnie w końcu lepiej :great: Zaczęłam się czuć dobrze, wzięłam się za siebie, odchudzam się, ćwiczę i jest ok, oby tak już zostało :105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :D w końcu, po takim długim czasie męczenia, codzienna tragedia, miałam wczoraj wieczorem lekki niepokój ale dałam sobie z nim radę, chociaż chwila wytchnienia w końcu

 

-- 26 maja 2014, 12:21 --

 

mirunia, Nie, nie mam większych lęków po mirtagenie, czuje się po nim ok, dobrze śpię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, czyli rozumiem, że Mirtagen Ci nareszcie sprzyja, bo na początku brania pewnie były lęki... ja takie miałam i przestałam go brać i nie wiem czy do niego nie powrócić? Jak długo go bierzesz już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, ja jestem happy choć tydzień zapowiada się samotnie, chyba, że coś z tym zrobię :]

 

Dzisiaj dziwna sytuacja jak siedziałem na ławce i piłem energetyka to zagadał do mnie jakiś młody obcokrajowiec, z wyglądu włoch, z uśmiechem, nie wiem co mówił. Sprawdzałem w translatorze i nic. Nie wiem czy to było pozdrowienie czy szyderczy uśmiech czy czy coś gorszego... dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Nie wiem czy on wywoływał u mnie lęki. Nie czułam,że miałam je bardziej nasilone, ale biorę do tego velaxin w dużej dawce na depresje i lęki, lęki obniża ten lek też. Mirtagen jest na depresję no i dobrze na sen działa, biorę na noc i zasypiam spokojnie, nie mam kłopotu. Biorę już jakiś miesiąc chyba. Może wróć do niego? Spróbuj

 

KochajacyFacet, hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KochajacyFacet, dzięki :smile:

 

-- 26 maja 2014, 12:49 --

 

mirunia, Spróbuj, zobacz jak będziesz się źle czuła po nim, to na siłę może nie bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×