Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anel92, :(

 

Wy aktywnie, a ja siedzę w domu i nawet wybrać do sklepu się boję, ale do lekarza bym z przyjemnością pojechała , ale kuźwa wizyta dopiero 5.06

Przeraża mnie fakt że terapia dopiero za 2 tyg. Będę czuła się samotna.

 

cyklopka, teraz widzę w podpisie. Małą masz dawkę. Ja na 30 czasem mam problem ze spaniem. Zasypiam ale się budzę kilka razy w nocy jakbym nie mogła dospać tych 8-9 godz. bo tyle potrzebuję by dobrze funkcjonować w ciągu dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, nie dawno pisałaś że chcesz iść do szpitala.

 

Robi mi isę ciepło w okolicach serca i mam rękę omdlałą. Wkręcam sobie? ale chyba się położę na trochę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie z "dosypianiem" nie miałam problemu, znaczy miałam, bo to nie jest przyjemne, mogłam się budzić i przysypiać do 10-tej i dłużej, ale nie miałam siły wstać, a chciałabym móc coś robić w życiu rano i przed południem, bo wtedy mi się łatwiej skupić i wydaje mi się, że mam więcej czasu na wszystko.

 

Za parę dni mam do tej ćwiartki przed snem dodać jeszcze ćwiartkę przy (wcześniejszej) kolacji, a za trzy tygodnie się zameldować.

 

-- 08 maja 2014, 11:59 --

 

monk.2000, możliwe, zrobiłam wyjątek i wzięłam avka z czegoś czego akurat nie oglądałam. Po prostu przeszukałam w necie temat "jednookie postaci", żeby mi pasowało do nicka i nastroju postów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, jeszcze nie wiadomo czy Cię przyjmą skoro wypisałaś się na żądanie

 

-- 08 maja 2014, 12:11 --

 

Anel92, czy już się dowiadywałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, Ordynator powiedział,że mnie przyjmie.Wie w jakim stanie jestem bo był moim lekarzem prowadzącym w szpitalu. Potem mam jeszcze szpital w Toruniu ale tam nie pojadę bo za daleko od domu, dodatkowy problem dla mojej mamy i chłopaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, No ale zobaczę co lekarz powie dzisiaj,jeszcze trochę i będę wychodzić, nerwowa jestem więcej już nie idę popołudniu :roll: bo się od rana nakręcam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Wierzę Ci,że tak się czujesz.Ja czekam na wezwanie na komisje i pewnie będę czuła się tak samo jak Ty, zawsze jak się czymś stresuje chce mi się płakać :**** jestem z Tobą:*** chociaż też trochę nerwowa z powodu wizyty u lekarza, już bym chciała tam być

 

-- 08 maja 2014, 12:31 --

 

dobra,uciekam papa :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hellooo :papa:

ja po wizycie,...alez sie naczekalam , ale warto było jestem wpisana na listę oczekujących na terapie pozn-behawioralną, bo jest nowa psychoterapeutka i ponoc świetna, moja doktor zachwalała , pogadałysmy i mam zwiększony stabilizator a tak bez zmain i wizyte tez mam teraz 5 czerwca jak Kasia

zadowolona jestem , że dałam rade pojechalam trochę sie trzęslam ale po benzo latwiej było....2uge4p4.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×