Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, no współczuje Ci kochana, ale musisz poradzić sobie po pierwsze z emocjami, po drugie z Zus-em, trzymam kciuki :great:

 

-- 07 maja 2014, 19:47 --

 

czytam coś o Galerii Krakowskiej :D to my w tym samym województwie mieszkamy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Wam :D:papa:

platek rozy, ja też trzymam za Ciebie kciukaski, będę z Toba, jak coś to pisz ja bede siedziała w kolejce u lekarki a kieca piękna, w moim stylu :105:

 

czarnobiała mery, zazdroszczę mocy, daj trochę ;) choć u mnie też lepiej, troche lekowo ale mniej depresyjnie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a starasz się o rentę czy o co innego?

 

-- 07 maja 2014, 19:27 --

 

amelia83, przesyłam dużo mocy! Fajnie, że u Ciebie trochę lepiej:*

 

-- 07 maja 2014, 19:28 --

 

ja w tym miesiącu więcej nic nie kupuję, bo właśnie sobie uświadomiłam, że przez kilka dni wydałam większość mojej wypłaty :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, rozumiem, nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest. A jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać takie świadczenie rehabilitacyjne?

 

-- 07 maja 2014, 19:31 --

 

już doczytałam, po zasiłku chorobowym przysługuje

 

-- 07 maja 2014, 19:32 --

 

platek rozy, a nie chcesz starać się o rentę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, jesli po l4 polrocznym wrozysz powrot do pracy do okolo 1 roku to naloezy Ci sie jeszcze swiadczenie rehabilitacyjne na ten czas , ja mialam juz 7 miesiecy tego swiadczenia wiec moge miec jeszcze 5 i chcialabym terapie dokonczyc a nie isc na juz do pracy bo poki co moja psycholog twierdzi ze moge isc dorywczo na kilka godzin bo na caly etat jeszcze bym sobie nie poradzila. Ale nie wiem czy Zus mi jeszcze uzna .

 

-- 07 maja 2014, 20:34 --

 

czarnobiała mery, nie o rente sie nie bede starala bo jej nie dostane .

 

Chce miec jeszcze te 5 miesiecy swiadczenia i moze moj stan sie na tyle polepszy ze pojde do pracy i bede niezalezna juz finansowo od zadnej instytucji typu Zus :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×