Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy,

Twoja ciotka najwyraźniej nie rozumie,że jesteś chora,więc nie ma prawa Cię pouczać ani ganić..

nie zważaj na jej słowa,bo nie ma ona racji,nie pozwól,aby ktokolwiek wywierał na Ciebie presję,

rób tyle ile możesz,zaczynaj od małych rzeczy,możesz poszukać małe firmy,gdzie księgowość jest prosta..możesz księgować je w domu na przykład..nie bierz na siebie tego co narazie przerasta Twoje siły..sama musisz podjąć decyzję,co chcesz robić i sama postaraj się rozeznać,ile jesteś w stanie zrobić..jeżeli będziesz wolna od presji innych ludzi i zaczniesz decydować wyłącznie sama za siebie,będzie Ci łatwiej

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warrior11, :))))))Nie ma pojecia moja ciotka i nie rozumie ze jestem chora ze to nie wymysl. powoedziala ze co ja bym miala zrobic jakbym na raka byla chora anie zebym wymyslala sobie jakies depresje i lęki. :-| rece opadaja.

Nie dosc ze sama sobie radze na codzien , wychodze do sklepow , jezdze na maisto do lekarza i na terapie i staram sie ogolnie funkcjonowac na ile to mozliwe w miare normalnie to jeszcze mi bez przerwy gada ze ja sobie "KOMPLETNIE NIE RADZE !!!!!" to jej slowa.A w niczym mi nie pomaga, ani mnie nawet nie odwiedza.

 

Zaczelam szukac pracy dodatkowej i zobacze jak mi pojdzie , czy dam rade czy nie . Mam nadzieje ze zaczne od czegos malutkiego i sie wciagne na tyle ze moj stan sie poprawi.Siedzenie w domu tez niczemu nie sluzy niestety :bezradny::bezradny::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bratu z kserowałam stare podarte i pożółkłe dokumenty i nie był zadowolony. Jest mi bardzo przykro :cry:

 

-- 23 kwi 2014, 16:20 --

 

przy tym dole wszystko mnie dotyka poczwórnie

teraz myślę że nic nie potrafię dobrze zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×