Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, Wiesiu, całą mnie dygocze a rzuca tak na pół metra ręce, takie drgawki mam, całego ciała, taki atak trwa dosyć krótko, ale jednak nie da go się nie zauważyć. Wstydzę się tego bo widać że coś jest ze mną nie tak a to w takim zadupiu to nie jest akceptowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, to nie sa tiki to sa drgawki wyglada to jak atak padaczki, ale nią nie jest.

 

Zmieńmy temat bo się sama nakrecam.

 

-- 12 kwi 2014, 02:33 --

 

co macie zamiar zjeść na śniadanie, może mi na coś apetytu narobicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, staram się

 

ja ise chyba tylko napiję glukozy a zjem coś po drodze

boję się zjeść płatki owsiane bo po tym mam problemy z trawieniem a tak to pusto u mnie się zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, sama nie wiem czy jechać tu już nie tylko o to chodzi że się obawiam czegoś, ale po 1. mogę odpuścić i świat się nie zawali, 2. po prostu chcialabym zostać w domu ten jeden raz, po 3. już napisałam do wykładowcy że mnie nie będzie.

 

-- 12 kwi 2014, 03:04 --

 

Straciłam motywację aby jeździć na zajęcia bo ten kierunek to istna porażka. Obniżył nam poziom i to mnie wkurzylo bo to pojechało po mojej ambicji bo uważam że stać mnie na więcej :roll:

 

-- 12 kwi 2014, 03:06 --

 

Wydaję kupę kasy na dojazdy, wynajem pokoju czy samochodu by mnie ktoś przywiózł i co z tego mam? program na poziomie podstawówki, a jak byłam na kursie to wykładowca powiedział mi bym nie szła do szkoły policealnej tylko na studia informatyczne więc aż tak źle ze mną nie jest tylko może mnie nerwy zjadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiątko, szkoła/studia to tylko papier, za którym stoją pewne uprawnienia. Tam się nie chodzi/ jeździ po wiedzę tylko po papier. O wiedzę trzeba się zatroszczyć na własną rękę. Czasem naprawdę lepiej zostać w domu z książką.

 

Życzę wszystkim miłego dnia i odwagi! Zmykam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, może i racja :/ spytam się wykladowcy czy dziś mogę wyjątkowo uczyć się przez skypa, może i głupi pomysł, ale poważnie, nie dam rady dziś :cry:

 

-- 12 kwi 2014, 03:43 --

 

Lenka30, dziękuję Ci za miłą rozmowę na priv :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×