Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :papa: A ja rozmawiałam dziś z pielęgniarką i terapeutką z byłego szpitala mojego, poradziły mi,żebym poprosiła o skierowanie do szpitala na oddział psychoz, żeby mnie porządnie zdiagnozować i dobrać najbardziej odpowiednie leki bo teraz mam misz masz, chyba tak zrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Tak sobie jest szczerze mówiąc. Zresztą jak zobaczyły ile mam leków to się za głowę złapały i chyba dlatego tak powiedziały. Mi właśnie dziś poleciły dobrą psychiatrę na NFZ, pójdę do niej, opowiem co się dzieje i poproszę o skierowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, ja teraz tez dostalam dwa leki a mam klopot zeby jeden brac bez ubokow poza tym kobieta kazala wskoczyc od razu na cztery tabletki co z moja tolerancja jest awykonalne . Ja musze powoli wprowadzac.

Do tego kobieta oschla i niemila wiec juz do niej nie pojde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, na prawdę jest ciężko z tymi lekarzami :roll: ja pójdę do tej co mi polecili i zobaczę jak będzie. nie chce jechac do torunia, wole w bydgoszczy bo ten szpital juz znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :papa: A ja rozmawiałam dziś z pielęgniarką i terapeutką z byłego szpitala mojego, poradziły mi,żebym poprosiła o skierowanie do szpitala na oddział psychoz

nie masz przecież psychozy

 

-- 09 kwi 2014, 12:24 --

 

Ja się czuję do dupy :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×