Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Byłam w mieście na zakupach i z Pętenią pobiegać. Teraz będę malować pazurki. Dobrze jest kiedy nie myślę, ale jak weszłam do tego pokoju to wszystko wróciło. Na ulicy wydawało mi isę żeze mnie się śmieją. Ubzdurałam sobie że mam plamę na spodniach. Kuźwa jestem nienormalna :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Byłam w mieście na zakupach i z Pętenią pobiegać. Teraz będę malować pazurki. Dobrze jest kiedy nie myślę, ale jak weszłam do tego pokoju to wszystko wróciło. Na ulicy wydawało mi isę żeze mnie się śmieją. Ubzdurałam sobie że mam plamę na spodniach. Kuźwa jestem nienormalna :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, ja jeszcze musze poczekac tydzien na wizyte u nowej pani psychiatry , A co sie dzieje? masz lęki?

Głównie ten lęk że przyjedzie policja i mnie zgarnie. Wyjąłem baterię z telefonu, bo zaczęli mnie namierzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, ja jeszcze musze poczekac tydzien na wizyte u nowej pani psychiatry , A co sie dzieje? masz lęki?

Głównie ten lęk że przyjedzie policja i mnie zgarnie. Wyjąłem baterię z telefonu, bo zaczęli mnie namierzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, lakiery do paznokci. Pomarańczowy i niebieski. Jeszcze krem do rąk Garniera bo był w promocji oraz żelazo z kwasem foliowym bo coś mi ostatnio niedobrze i jak tak dużo schudłam to mogły powstać niedobory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, lakiery do paznokci. Pomarańczowy i niebieski. Jeszcze krem do rąk Garniera bo był w promocji oraz żelazo z kwasem foliowym bo coś mi ostatnio niedobrze i jak tak dużo schudłam to mogły powstać niedobory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, ale cos przeskrobales? Ze maja Ciez a co zgarniac?

Niby nic wielkiego nie przeskrobałem, ale czuję że coś na mnie mają.

Orientuje się ktoś z Was, ile trzeba czekać, aby Solian zaczął działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, ale cos przeskrobales? Ze maja Ciez a co zgarniac?

Niby nic wielkiego nie przeskrobałem, ale czuję że coś na mnie mają.

Orientuje się ktoś z Was, ile trzeba czekać, aby Solian zaczął działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy,

DSCN7613.JPG

 

81_500x640.jpg

 

-- 31 mar 2014, 17:44 --

 

Auman, a jakie leki i w jakich dawkach bierzesz i czy regularnie. Czytałam co pisałes w innym dziale to aż dziw ze masz nawrót choroby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×