Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

a co do wojny- to ja mam mieszane uczucia. Boję się jej a z drugiej strony jak jestem bardzo przygnębiona to jest mi wszystko jedno byle bezboleśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, skoro u ciebie, to są lęki związane ze stanem zdrowia, to taka terapia skupiająca się na objawach pomaga :) Też jestem na behawioralnej ( wcześniej byłem na psychodynamicznej ) i jak na razie jestem zadowolony.

chocovanilla, przekonałem się, że siła to nie radzenie sobie ze wszystkim zawsze i wszędzie, a inteligencja, która polega na tym, by dostosować się do pewnych warunków. Skoro aktualnie masz takie lęki, to daj sobie prawo do słabości. Kryzysy są potrzebne, bo są takim kopniakiem do zmian, a nie przejawem słabości. W naturze też są cykle, jest raz lepiej, raz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, pomoże;)

Tomcio Nerwica, tylko jak mam taki dolek to sie podlamuje i boje sie ze juz nic mi nie pomoze tylko ze zwariuje ze strace kontakt ze swiatem.... to chyba te ataki padaczki mi napedzily te mysli z brakiem kontaktu z otoczeniem... to bylo straszne... byłam szarpałam się z sanitariuszami a nie mogłam mowic i nic nie kojarzylam.... nic do mnie nie docieralo... po prostu otworzylam oczy ale mozgu nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×