Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć jak to jest z tymi urojeniami, potrafię mieć takie myśli,że ktoś inny stukałby się w głowę skąd ja to sobie wzięłam. Nie wiem czy byś wiedziała, raczej nie wie się tego,że się je ma. Ja np wierzę w to co czuję myślę nie patrzę tego jak na urojenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla Nie wiem. Nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie rozsądnie. Akurat to,że oszalałaś to dużo ludzi mówi to samo jak źle się czuje. Samotność też możesz odczuwać, co z tego,że masz męża i w związku można czuć się samotnie. To nie muszą być urojenia. Ja wiem koło kogo siebie mam ale czasem wydają mi obcy, ludzi odbieram jak wrogów na zasadzie,że boję się co złego może mi się stać z ich strony, jestem nieufna, bardzo podejrzliwa, np w laptopie zaklejam kamerkę bo boję się podglądania itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, zaraz zwymiotuje z nerwow... może cały mój swiat jest wyimaginowany... czy ktos kto ze mna mieszka nie zorientowałby się ze mam urojenia ??

 

-- 24 mar 2014, 15:43 --

 

Anel92, i to jest uleczalne ?? ja czasami w lazience czulam się jakbym miała kamere ale wiedzialam ze nic nie ma to urojenia ?? a moze wyobraznia co by bylo gdyby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czulam się jakbym miała kamere ale wiedzialam ze nic nie ma

chocovanilla nie, przecież wiedziałaś że jej tam nie ma. To nie są urojenia

Mam nadzieję,że to jest uleczalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, no niby tak czytałam troszke o urojeniach w wikipedii i tam bylo napisane ze sa tez urojenia depresyjne czyli mysli na roznym punkcie...

 

-- 24 mar 2014, 15:49 --

 

i tak nadal jest mi niedobrze... boje sie ze moge to miec;/ boje sie ze strace nad soba kontrole;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, Wielu nerwicowców przechodziło ( lub przechodzi) przez etap wkręcania sobie ciężkiej choroby psychicznej. Ludzie, którzy mają urojenia są pewni, że mają w domu kamery, a nie czują się jakby były, ale nie wierzą w to, że to się dzieje naprawdę. Dam ci dobrą radę, nie walcz z lękiem, tylko daj mu płynąć. Daj sobie go przeżyć, bo ucieczka nic nie da. Im większy opór tym większy napór.

 

-- 24 mar 2014, 14:51 --

 

lęki tracą siłę, kiedy daje się im działać. Pokonuje tą metodą swoje lęki, ale ciągle nawracają, bo się opier.dalam na terapii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KochajacyFacet, jest mi niedobrze i kreci mi sie wglowie ;) nic innego nie funduje sertralina w kazdym razie nie mnie ;)

 

chocovanilla, czy ja wiem czy wiezi , ja moze dlatego ze duzo pisalam.

W czasie lekow tez mi sie wydaje ze oszalama i jakos nijak sie ma to do prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, zaraz zwymiotuje z nerwow... może cały mój swiat jest wyimaginowany... czy ktos kto ze mna mieszka nie zorientowałby się ze mam urojenia ??

moi rodzice i dziewczyna sie nie skumali, ale bylo widac ze sie dziwnie zachowywalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla tym,że do Ciebie pasują opisy chorób nie przejmuj się, do mnie pasowały i problemy z sercem i rak i nie mam nic takiego, żaden lekarz nie stwierdził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×