Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam też wszystkim portal ArsNeo . Można tam kupić rzeczy bardzo drogie ale i takie za niewielką sumę , a na pewno mama czy teściowa ucieszy się z ładnej bransoletki , wisiorka , kolczyków (pakowane są w przepiękne pudełeczka) . Idę spać , bo grypsko odegnane i jutro obowiązki . Lekarz to dzisiaj potwierdził . Dobranoc :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, Lubię takie stronki, są dla mnie inspiracją do moich biżu. :105: Śpij dobrze!

 

cyklopka, A jakoś tak się zrobiło, prezentowo...

Pomysł uważam super z biletem, jeśli mama lubi. Pytanie tylko - czy pójdzie sama?

 

Purpurowy, Jak każdy Mściciel powinienieś mieć odpowiedni strój. ;) W sumie chyba masz, możesz występować jako Zomowiec, nie? :great::mrgreen:

 

Znowu mam siniaka na nodze... Jak ja to robię, że się ciągle obtłukuję i nie pamiętam tego? :shock:

 

Życzę Wam spokojnej nocy, ukąpana wskakuję z książką pod kołderkę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisywałam jeszcze na pv-a i muszę ale to muszę pochwalić Cyklopkę za Jej hobby :brawo::brawo::brawo: To jak powrót w dzieciństwo i ugłaskanie tej małej dziewczynki , którą my dojrzałe kobiety mamy w sobie.

 

Kosmostrada , tam proponują wiele innych rzeczy -jak będziesz miała chwilkę,zobacz w kategorii "inne" piękne chusty i szale;także cudowne kartki,propozycje z gliny bardzo fajny portal (!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, terapeutka mi trochę marudzi, że za dużo energii poświęcam tej młodszej sobie, ale już trudno :bezradny:

Ale fakt, wybieram zabawki i programy telewizyjne, od których mnie w dzieciństwie odciągano, bo chciano mi narzucić swoje poczucie estetyki w trybie "wcale ci się to nie podoba".

 

Purpurowy, ten by pasował do harleykowej stylówy, licencjonowany jest :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, no tylko trochę kosztowne akcesorium, jeśli bym miała z nim tylko chodzić po osiedlu i rozwiewać resztki wątpliwości na temat stanu mojej psychiki :B

 

A zapomniałam wam jeszcze rzec, aktualnie zmienił się mój stosunek do pracy byłej i obecnej, mogą mnie wszyscy w d#93 pocałować :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Aniu kolo mnie alma tez juz nie funkcjonuje od okolo 2 tygodni. A stronka swietna , znam i lubie , kupilam kiedys kolezance extra kubek do herbaty , wlasnie na tej stronce.

 

Karolina66, O bizu tez uwielbiam ! Poloookam sobie na ta stronke co zapodalas:)

 

 

Dzien dobry Kochani:*********

U mnie sloonko ale kolo 7 bylo minus 6 stopni.

Czekam na weryfikacje mojego pliku z fundacji i zaraz sie biore za prace.

Wstalam bardzo rozbita i zdolowana . Wylekniona i mam dosc. Jak tak ma moja reszta zycia wygladac to ja podziekuje .

 

fe9b3de03152718c19d620e03cae2e59.jpg

 

Zycze Wam milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Buuuuro... Czuję się dziwnie, jestem na huśtawce, nie chce mi się rozpisywać, ale sobie myślę, że to może dlatego, że zgodnie z prikazem lekarza odstawiłam procha (mam paczeć, co się dzieje).

 

Właśnie łyknęłam tabsa na ból łba, bo oczy już mi zaczęły wypływać.

 

Dziewczynki, jest promocja w Rossku na Baczyńską - 1+1 gratis. Całkiem sprytnie można pokombinować ( nawet z kimś), żeby mieć za dobre pieniądze fajne rzeczy. Ja nabyłam wielki szal , który już na początku wypatrzyłam i spódnicę z eko-skórki. Mój głód zakupowy został całkiem rozsądnie troszkę złagodzony. ;)

 

Karolina66, :papa: Spokojnej pracy!

 

JERZY62, Daj trochę słońca...

 

Ḍryāgan, Tobie też miłego dzionka, coś jesteś mało rozmowny...

 

mirunia, platek rozy, Kochane moje, dzień się jeszcze nie skończył, może się trochę rozkręci. Tulasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

platek rozy, słodki buldożek :D

Kamilko, radzisz sobie świetnie, pokonałaś tak wiele trudności, z pewnością nadal będziesz to robić, mimo problemów, lęków.

Taki nasz los... Nie może być mowy o "dziękowaniu", a o działaniu raczej, mimo wszystko... :!:

 

mirunia, jasne, że nastrój zmieni się. Czasem dopada człowieka przygnębienie, bezsens nawet, ale wystarczy kilka promieni słońca i wszystko wygląda inaczej... :D

 

kosmostrada, w moim rosku nie widziałam tej promocji...a byłam w niedzielę. No może dzisiaj coś się pojawiło?

Zresztą i tak niczego nie kupiłabym, bo to trudny finansowo okres dla mnie, aż do kwietnia - gwiazdka, urodziny męża, synów, synowych, itd... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×