Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Karolina66, dzięki :) Ale już jest lepiej, czuję się mega zagubiona jeszcze i myśli mi latają jak szalone, ale na szczęście nie emocje, więc wystarczy czasu. Dzisiaj napisałam już część planu, bo zamierzam teraz żyć mega dyscypliną i rutyną i odpocząć od myślenia w ten sposób i przy okazji ogarnąć na dobro świat zewnętrzny i typowo przyziemne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, cześć.

 

Nie mogę nic zrobić, bo mam gdzieś niby zarejestrować numer, czy coś. :bezradny:

To nie wiedziałeś że trzeba numer, kartę sim zarejestrować?

No coś tam mi się obiło o uszy, ale się nie zagłębiałem w temat, bo używam telefonu z raz na miesiąc. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubiłam kiedyś sabaty ... :105:Karolina66, Miłej imprezki!

 

Wracając do tematu rozmawiania przez telefon, pisałam o tym kiedyś , ale się przypomnę, że również należę do klubu nie lubiących rozmawiać przez telefon, niewiele osób mnie "oswoiło" ;) , a załatwianie spraw przez telefon - masakra. Przecież dziś podjechałam do tej rejestracji w przychodni, jakby nie było prościej zadzwonić... :roll: Najgorsze, że w pracy często muszę przez telefon rozmawiać i niby powinno mi iść coraz lepiej, a tu koopa , jest jak było. Żeby zadzwonić i umówić psa do fryzjera zbieram się drugi tydzień... :brawo::hide:

 

salir, Wpadaj, wpadaj i opowiadaj nam jak Ci dzionki mijają. :smile:

 

Goście poszli, ja ukąpana z maseczką na twarzy. Strasznie mnie męcżą jednak spotkania z ludźmi przekraczające 2 godziny.

 

Jutro do pracy... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, nie mogę przesadzać, bo biorę leki, więc znam granice.

Yhhh, wiesz jak to brzmi? :? Każdy uzależniony twierdzi że zna granice... a potem jest jak jest.

Ale dobra, już Ci nie truję, jeśli to jest tak jak napisałaś, raz na jakiś czas, piwko lub dwa, to nie ma tragedii.

Po prostu przewrażliwiony jestem na tym punkcie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, mam telefon w Orange na abonament, ale przysłano mi smsa dla tel. na kartę: wyślij smsa na nr 80280 w treści wpisując numer, który chcesz zarejestrować. Spróbuj.

 

kosmostrada, mnie też męczą dłuższe wizyty, czy to gdzieś, czy u mnie. A rozmawiać przez telefon lubię, gadam z koleżanką lub siostrą ciot. po 40 min. W pracy mam krótkie rozmowy, ale rejestruję się zawsze telefonicznie do lekarza - nie mam problemu.

Też już jestem wykąpana i zaraz brykam do łóżka.

 

Carica Milica, to same frykasy próbowałaś :yeah:

 

tosia_j, miłych snów :papa:

 

Oglądam stary western z przystojniakiem Paule`m Newman`em. :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×