Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo bardzo bardzo (po stokroć bardzo) głupie pytanie..(..)

Kiedyś rozmawiałem kilka razy przez telefon z osobą z forum, ale tak mnie to stresowało że zerwałem kontakt i aż mi głupio z tego powodu. :roll:

jak masz na karcie to zadzwon

Wieczorkiem będę miał na karcie, ale z nowego numeru (ten mi zablokowali, bo celowo nie doładowywałem) a wieczorem pojadę odebrać telefon z serwisu (zdjęcie simlocka) i już będę mógł z nowego numeru dzwonić.

 

Purpurowy, dzisiaj doczytałam Twoją historię o wizycie na SORZE. Popłakałam się ze śmiechu.

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny obściskują Dryagana, znów mi coś umknęło? :shock::D

 

Ja lubię słodkości w każdej formie. Lubię porzygać tęczą, a co... 8)

 

misty-eyed, :papa: Dobrze Cię widzieć w lepszej formie!

Kurczę mam tyle rzeczy do sprzedania, a jakoś trudno się zabrać. :bezradny: Może Ty mnie zmobilizujesz? ;) Przydałaby się ekstra kasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać...mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko. Kiedyś Ḍryāgan mnie zapraszał ale nie miałam odwagi.

Swoją drogę Ḍryāgan nieźle się tu ustawił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię słodkości w każdej formie. Lubię porzygać tęczą, a co... 8)

Ja czasami też, szczególnie wieczorem lubię się zasłodzić, a co...

 

salir, witaj, my tu nie bijemy, najwyżej miodem oblewamy :mrgreen:

A mamy tu kilku Panów w obstawie, całkiem tu bezpiecznie. :lol:

 

kosmostrada, przystopuj, nie nakręcaj się... trzeba dawkować energię, bo gości masz. Nogi na żyrandol... :D

 

misty-eyed, chyba zdrowie wraca, infekcja pokonana - jeszcze ze dwa dni i będzie Aniu ok!

 

Carica Milica, smacznego portera (małego!) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Carica Milica, całkiem nieźle Ci poszło z tą reklamą Spamowej ;) Myślę, że po Twoim wpisie przybędzie Wyspiarzy ;)

Dobrze widzieć Cię w lepszym nastroju :smile:

Lubię Spamową właśnie za to, że można się tu wzajemnie adorować, co mi przychodzi łatwiej przez Internet niż w życiu rzeczywistym. Oczywiście ciężko pracuję, żeby to zmienić ;)

 

Czytałem, że dyskutujecie o rozmawianiu przez telefon. Mam ten sam problem, nie znoszę rozmawiać przez telefon. Dużo łatwiej przychodzi mi załatwianie spraw bezpośrednio. Tam, gdzie jest to tylko możliwe to piszę maila lub sms. Nawet przed chwilą korzystałem z poczty elektronicznej, wiedząc, że gdybym teraz zadzwonił, byłoby już po sprawie, a tak przyjdzie mi czekać na odpowiedź pewnie do poniedziałku :bezradny:

 

Purpurowy może musisz zarejestrować kartę, tak na wypadek, gdybyś się okazał terrorystą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy może musisz zarejestrować kartę, tak na wypadek, gdybyś się okazał terrorystą ;)

Aaa... to już się zabrali za takich jak ja. :roll:

 

Witam ;)

 

Jeszcze komputer do opylenia. :yeah:

No nie żartuj, a z czego będziesz pisał na forum?

Co za numer masz zarejestrować?

 

Piszę ze starego poczciwego Windows Xp którego dzisiaj zainstalowałem na kompie :D

Ale nie ten komputer, tylko taki zdobyczny.

A numer to kupiłem sobie starter w Orange (całe życie miałem w T-Mobile, wcześniej Era) a teraz zmieniłem na Orange i pisze że muszę zarejestrować numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×