Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Kochani!

 

Siedzę w pracy i właśnie zrobiłam sobie przerwę na zaparzenie magicznej herbaty z Instytutu Medycyny Chińskiej w Londynie, pisałam Wam -od przyjaciółki. Otóż jest to GABA Tea, jak sama nazwa wskazuje zawiera mega ilość tych neuroprzekaźników Gaba. Cała lista dobroczynnych właściwości - dla mnie istotne - spokój i kreatywność :great:

Byłam rano u lekarza, mam zmienić lek, czy się odważę... :bezradny:

 

amelia83, Aż ja już jestem ekstatyczna na Twojego kotecka. :yeah::D

 

platek rozy, Ja wczoraj na herbatkę, Ty dziś na czekoladę, no po prostu rozpusta... :mrgreen:

 

cyklopka, Wracając od lekarza skoczyłam do lidla po chlebek i kupiłam sobie kremowe dżinsy rurki. Też masz takie? Fajna cena i wygląda na dobrą jakość.

 

hania33, Ogromne gratulacje za te 15 godzin. :uklon:

 

DarkMaster, Hej hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, :brawo: nie zazdroszcze trasy

 

cyklopka, Zebrec, ja bym tak chciała siedziec chociaz do 22 :( i móc coś oglądnąc film z meżem w całosci wieczorem jak córa idzie spac...

Eh, tak się wydaje, że ktoś by się z kimś zamienił na problemy, ale na prawdę tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, tak tylkoz e ja jezyka nie znam , wiec przxede wszytskim to bym musiala sie nauczyc i dwa , osoba jest lezaca wiec trzeba ja dzwigac a ja nie moge przy tym kregoslupie . Praca by byla na dwa miesiace w zastepstwie , zarobilabym 13 tysiecy. No i dla mnie odpada autokar , musialabym jechac pociagiem badz samochodem .

No z kręgosłupem to nawet nie ma co się zastanawiać. A ci pacjenci to też się strasznie potrafią wyżywać, jak opiekun nie zna języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie ma to jak wciagająca książka :105::105: najlepiej

kosmostrada, noo ciekawa jestem tej Twojej herbatki, ja lubie takie specyfiki, oby zadziałała swe moce :yeah: herbatki i kawki to mój mały świat, jakbym wygrała w totka :mrgreen: to moje marzenie otworzyć takie fajne klimatyczne sympatyczne miejsce herbaciarnio kawiarnia i piekłabym swoje ciasta :D

DarkMaster, :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja tradycyjnie rooibosa Kalahari cały dzbanek wlałam w siebie, pogadałyśmy, było fajnie tylko jelitka mi dokuczały...Zresztą dziś też nie jest w tym względzie najlepiej. :(

Zapisała mi doxepin (podobno dobrze na jelito działa), mój doktor też ten lek sugerował, ale zaczynał od 10mg na noc, a ona zapisała mi 3x 25 mg. Nie ma bata żebym to wzięła w takiej ilości. Dzwonię dziś do doktora, zapłacę za wizytę, ale podejmę jakąś decyzję.

 

Z kim idziesz na szokoladę?

 

Megi_, Hej , jak tam dziś u Ciebie, już spokój w pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no to dawka faktycznie spora :bezradny::bezradny:

Ja poki cos zukam lekarki.

Ide z kolega , takim ktory kiedys mi pomagal w korepetycjach . I oczywiscie co? niedobrze mi z nerwow.

Ciekawam tej herbatki ktora dostalas.

 

cyklopka, Kochana :******** dokladnie dlatrgo ja sie bojam jechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Okropne z tymi lękami, człowiek pokorzystać z życia nawet spokojnie nie może... :bezradny: Ale ja wyszłam wczoraj i Ty też wyjdziesz. Mi doktorka powiedziała, że pogłębienie się ostatnie lęków i jelito to prawdopodobnie przez terapię, bo tak to zwykle się dzieje. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×