Skocz do zawartości
Nerwica.com

I have no idea what I'm doing...


Hakkarainen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Postanowiłam zaszaleć, zaczynam dzisiaj i nie kończę nigdy. Będzie momentami dramatycznie, momentami śmiesznie do łez, a czasami całkiem poważnie. Zaczynamy!

Tworzę od dzisiaj bloga, na którym codziennie będę opisywała tekstowo, zdjęciowo bądź w formie wideo tygodniowe wrażenia :D

Np. podczas tygodnia z gotowaniem ugotuję codziennie danie z innej części świata i wrzucę zdjęcia oraz przepisy, a podczas innego tygodnia zagram codziennie w inną grę i wstawię Let's Playa. Będą tygodnie czytania, gotowania, naprawiania, oglądania, języków, dziwnych fryzur, tygodnie bez komputera, tygodnie ćwiczeń, tygodnie zwiedzania i tygodnie jedzenia. Tygodnie wszystkiego, co tylko zaproponujecie mi Wy bądź inni ludzie.

Poniżej podaję link do bloga z wyjaśnieniem, o czym będzie ten tydzień, czyli do następnego piątku, a kolejny tydzień spełnię wedle Waszych propozycji.

Tak więc, co chcecie, bym robiła za tydzień codziennie od poniedziałku do piątku?

Czekam na Wasze propozycje, pobawmy się razem, pośmiejmy i poeksperymentujmy, będzie ciekawie :D

PS: Jeżeli ktoś jest chętny do wzięcia ze mną udziału nawet drogą internetową w jakimś filmiku, czekam na śmiałków, którzy odważą się ze mną przez tydzień pić na przykład tylko sok pomidorowy, bleah :P

Co sądzicie o pomyśle?

LINK: http://ihavenooidea.blogspot.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na wsi, więc będzie ciężko.. Ale niedługo jadę pozałatwiać parę rzeczy do miasta, tam faktycznie spróbuję. Generalnie pomysł ciekawy, ale... codziennie z inną osobą? Bo na tym moja zabawa polega, codziennie coś innego w tym samym temacie :D Ale kurczę, takie relacje interpersonalne to ciekawa sprawa do zrobienia, szczególnie, że jestem cholernie nieśmiała na żywo, żeby tak kogoś zaczepić czy coś :D Masz może jakiś jaśniejszy plan, czy chodzi o jedną osobę, czy codziennie o inną? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko może być ciężko na wsi. Znam tu prawie wszystkich, to malutka wieś. Zabita dechami. A z połową ludzi nawet szkoda próbować nawiązać kontakt, jak na przykład z wszystkimi moimi rówieśnikami. Ja bym chciała, ale oni nie, co potwierdzone jest przez moje próby odezwania się do nich. Mają mnie tutaj za dziwadło i wyrobili sobie o mnie złą opinię, bo ubieram się na czarno, bo nie chodzę do kościoła, bo jestem z patologicznej rodziny... Tak więc spróbuję w mieście, gdzie nikt nie przywita mnie głośnym "Spier*****" :)

Ale to i tak nie teraz, dlatego że najfajniejsze momenty takich spontanicznych kontaktów międzyludzkich chciałabym uwiecznić na kamerze, przydałaby się jakaś ukryta, malutka, którą można przyczepić do kurtki, a później, oczywiście za zgodą zaczepionego ludzia opublikować zabawne bądź fajne sytuacje własnie jako relację z "wyczynu" :D Tak na sucho z samym opisywaniem to nie to samo :) Ewentualnie poproszę daną osobę o zdjęcie ze mną :D Też będzie fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twój pomysł jest świetny, a zachęciłaś mnie tym gotowaniem,bo lubię dobrze zjeść i przyda mi się nowy przepis na nową potrawę.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

https://100club.pl/artykuly/52-triki-kuchenne--ktore-ulatwia-gotowanie,3822.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×