Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmarnowany czas ?


trOnk12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Chcialbym od panstwa uslyszec opinie bo kazdego innego boje sie zapytac.

 

 

Mieszkam w Holandii jak juz czesc wie i nachodzi mi takie pytanie. Czy bedac tutaj te 5 lat jezdzac do Polski na wakacje 2 miesieczne i co dwa miesiace na 1 tyg / 2 tyg. trace mlodosc/ czas ? Czy wlasnie jest odwrotnie , moje zycie jest ciekawsze i nie trace czasu ? Jakie jest wasze zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Chcialbym od panstwa uslyszec opinie bo kazdego innego boje sie zapytac.

 

 

Mieszkam w Holandii jak juz czesc wie i nachodzi mi takie pytanie. Czy bedac tutaj te 5 lat jezdzac do Polski na wakacje 2 miesieczne i co dwa miesiace na 1 tyg / 2 tyg. trace mlodosc/ czas ? Czy wlasnie jest odwrotnie , moje zycie jest ciekawsze i nie trace czasu ? Jakie jest wasze zdanie.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :D Zależy do czego byś taką sytuację przyrównał. Jeśli np. do pracy na kasie w polskim markecie po 12h dziennie(łącznie z sobotami), to chyba Twoja sytuacja byłaby w takim zestawieniu dużo bardziej atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tygodniu siedze w domu wyjde z mama do kina do restauracji a w weekend jade do mojej przyjaciolki zazwyczaj I sobie piwkujemy. chodze tez na lekcje pianina. ale bardziej mi chodzi c lzy ci co sa w polsce w samej rzeczy ze sa w polsce nie wykorzystuja tego czasu lepiej bedac w polsce

 

-- 10 sty 2014, 21:26 --

 

w tygodniu siedze w domu wyjde z mama do kina do restauracji a w weekend jade do mojej przyjaciolki zazwyczaj I sobie piwkujemy. chodze tez na lekcje pianina. ale bardziej mi chodzi c lzy ci co sa w polsce w samej rzeczy ze sa w polsce nie wykorzystuja tego czasu lepiej bedac w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×